תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

הפרשנים ביקרו את כספי, שהסביר: טמפל פשוט נפל

עומרי כספי עומרי כספי | AFP
גולדן סטייט ספגה הפסד שלישי העונה בבית, 116:110 מול סקרמנטו, אך הפורוורד ספג אש: "מהלך הגנתי מחריד של כספי". קר החמיא: "לא מודאג לגבי בחירת הזריקות שלו". לברון תחת מתקפה: "לא עמדת לצדו של בלאט, צבוע"
כשהיא חסרה את סטף קרי וקווין דוראנט, גולדן סטייט נכנעה הלילה (בין שני לשלישי) 116:110 לסקרמנטו. מדובר בהפסד השלישי של האלופה העונה מול הקהל הביתי והשישה שלה בסך הכול. ללא צמד הכוכבים, הקינגס הצליחו לרוץ 0:8 ברבע האחרון ועצרו את הדהירה של הווריירס. עומרי כספי, שרשם שיא עונתי של דקות עם 30, הסתפק בתשע נקודות, ארבעה כדורים חוזרים ואסיסט בודד. למרות זאת, טעות של הפורוורד במהלך הרבע הרביעי סייעה לאקסית שלו לבצע את הקאמבק.

כספי ניסה להסביר בסיום: "נצטרך ללמוד להתמודד ללא קרי ודוראנט. נשב וננתח את הווידאו, אין סיבה שלא ננצח גם בלעדיהם. אני לא יודע למה שרקו לי את העבירה הזו, הוא פשוט נפל". סטיב קר דווקא פרגן לפורוורד: "אני מניח שהיה מגע בין עומרי לקווין טמפל. זה חוק חדש בליגה, שאסור לגעת בזורק. זו הייתה החלטה קשה, וסקרמנטו ניצלה אותה. אין ספק שזה היה רגע מפתח במשחק".

 

על היכולת של כספי אמר קר: "אני לא מודאג לגבי כמות הזריקות שלו, הוא יודע לזרוק מתי שהוא מרגיש טוב. אם הוא יהיה פנוי, אין לי ספק שהוא יזרוק. המשחק של כספי בנוי יותר על חדירות וחיתוכים. אני לא מתלונן על הבחירות שלו בנוגע לזריקות". על היכולת ההגנתית של האלופה אמר המאמן: "חסרה לנו האנרגיה ההגנתית. לא הצלחנו לעצור אותם בשום צורה".

גולדן סטייט צפויה לקבל בחזרה את קרי ודוראנט לקראת המשחק מול לוס אנג'לס לייקרס בלילה שבין רביעי לחמישי. בינתיים בתקשורת בארצות הברית דווקא בחרו לבקר את כספי. "אם גולדן סטייט תפסיד זה בגלל המהלך ההגנתי הזה של כספי", טען פרשן ה-The atlantic. נייט דאנקן הוסיף: "זה מהלך מחריד של כספי". מותקף. כספי (AFP) 

 
בינתיים, ברשת תקפו את לברון ג'יימס. כוכב קליבלנד יצא להגנתו של דיוויד פיזדייל, שפוטר אמש מאימון ממפיס. פידזדייל היה חלק מצוות האימון של מיאמי בתקופתו של לברון, שביקר את ההחלטה של הגריזליס להיפרד ממנו. בארצות הברית רתחו על ההחלטה של קינג ג'יימס לבקר את ההחלטה לפטר את פידזייל, ונזכרו בעובדה כי לברון לא עמד לצדו של דיוויד בלאט. המבקרים טענו: "לברון צבוע, איך לא עמדת לצדו של בלאט?".  


 
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ