דיווח: דייויד בלאט ייפגש השבוע עם ג'נרל מנג'ר הניקס

דרושפאקה - קובאן 59:67
לפי ESPN, סקוט פרי יטוס השבוע לאירופה לטובת ראיון עם אלוף היורוקאפ הטרי. גם עוזר המאמן בסן אנטוניו, ג'יימס בורגו מועמד, לצד מייק בודנהולזר מאטלנטה
האם דייויד בלאט יעשה בקרוב עוד צעד בדרך חזרה ל-NBA? אדיאן ווז'נרובסקי ואיאן בגלי מ-ESPN דיווחו לפנות בוקר (שבת) שניו יורק ניקס מתכננת להפיגש עם אלוף היורוקאפ הטרי באירופה כבר בשבוע הקרוב.

הדיווח מבוסס על מקורות מתוך הליגה לפיהם הג'נרל מנג'ר של הניקס סקוט פרי, מתכנן לנצל את הגיחה לאירופה גם למטרות סקאוטינג, כשהפגישה עם בלאט תקבע לגבי מועמדותו להחליף את ג'ף הורנסק. מאמן דרושפאקה כידוע, נמצא בקשר הדוק עם נשיא הניקס סטיב מילס, שתמך בו בעבר לתפקיד המאמן תחת פיל ג'קסון.


עם זאת, לפי הדיווח, פרי לא נמצא בקשרים עם בלאט, שמצידו יצטרך לשכנע את גנרל מנג'ר הניקס שהשניים יוכלו לשתף פעולה בהצלחה בתפוח הגדול, בנוסף לכך שיתחבר בקלות שחקנים ויגייס שחקנים חופשיים. לזכותו של הישראלי עומד הרקורד הבלתי ניתן לערעור שלו באירופה, לצד הצלחתו בתקופה בקליבלנד בה רשם מאזן של 40:83 והגיע לגמר ה-NBA ב-2015.


בנוסף לבלאט, מתכוונים בניקס להיפגש גם עם עוזרו של גרג פופוביץ' בסן אנטוניו, ג'יימס בורגו, שנחשב לכוכב עולה ולפי הדיווח כבר קיבל את אישור הספרס ללכת לראיון. מועמד נוסף לתפקיד הוא מאמן אטלנטה, מייק בודנהולזר. 
תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
  • טרה פנה
    0
    סנטה קולומה
    0
    Live
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ