לפי סוכנויות ההימורים: בלאט מועמד מוביל לאמן את דטרויט

לפי סוכנויות ההימורים: בלאט מועמד מוביל לאמן את דטרויט בלאט | צילום: gettyimages
הישראלי צפוי להיפגש בקרוב עם ראשי מילווקי באקס, אבל בארצות הברית טוענים שהוא השם הרביעי ברשימה של הפיסטונס, אחרי קייסי וסטקהאוס
דייויד בלאט הוזכר כמועמד ללא מעט קבוצות מה-NBA, מאמן דרושפאקה בשנתיים האחרונות לא מוותר על שחזור החלום האמריקאי בליגה הטובה בעולם, אבל אחרי שמועמדותו לניו יורק ניקס נפלה והספק לגבי האפשרות שיאמן את אחת מבין מילווקי באקס או טורונטו רפטורס, לשתיהן הוא מועמד לפי הדיווחים, נראה שסיכוייו הגבוהים ביותר לקבל משרה נמצאים בדטרויט.

אם להסתמך על אתרי הימורים, אז בעיר הבוכנות מועמדותו נשקלת ברצינות והוא המועמד השלישי לקחת את הקבוצה - אחרי דוויין קייסי שפוטר מטורונטו אתמול וג'רי סטקהאוס. למעשה, למאמן הישראלי יחס זהה לאמן את הפיסטונס לשל ברנט בארי בן ה-46 שבחודשים האחרונים דווח כי הוא מעוניין להתחיל בקריית אימון.


בימים הקרובים אמור דייויד בלאט להיפגש לראיון עם ראשי מילווקי באקס, שצפויים לשוחח גם עם מייק בודנהולצר, אטורה מסינה, מונטי וויליאמס ובקי האמון. לאחר מכן תצומצם הרשימה והבאקס יחליטו במי להתמקד כמאמנם הבא. כידוע, גם דטרויט רק השבוע נפרדה ממאמנה סטן ואן גאנדי ואילו הניקס כבר הודיעו על מינויו של דייויד פיזדייל.
תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
 • בננטס יראבן
  0
  צ`וקאריצ`קי
  1
  Live
 • שקנדיה
  0
  קאליו
  1
  Live
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ