סוכנויות ההימורים: גולדן סטייט תפגוש בגמר את בוסטון

סטף קרי
סטף קרי | AFP

רגע לפני שעונת 2018/19 בליגת הכדורסל הטובה בעולם נפתחת, פרסם ה-WINNER את היחסים ועל פי מומחיו לברון ג'יימס ולוס אנג'לס לייקרס ייעצרו עוד לפני גמר המערב. במזרח? שם אפשר לנסות להפתיע

בלילה שבין שלישי לרביעי חוזרת ליגת הכדורסל הטובה בעולם. עונת 2018/19 בליגת ה-NBA תצא לדרך ו-30 הקבוצות הטובות בגלובוס יתחרו ביניהן על התואר הנכסף.

על פי מומחי ה-Winner, את הצד המזרחי של הטבלה מובילה אחת הקבוצות המסקרנות של העונה הקרובה, בוסטון סלטיקס של קיירי והייוורד. הירוקים, שסיימו את העונה שעברה במקום השני במזרח (27:55 בעונה הסדירה, נכנעו בגמר האזורי לקליבלנד), זוכים ליחס של פי 1.60 לזכייה באליפות המזרח. אחרי סלטיקס ניצבות טורונטו עם קאווי לאונרד ופילדלפיה שממשיכה בתהליך ביחס של פי 3.50. להרפתקנים שבינינו, מיאמי היט בעונת הפרישה של דוויין ווייד זוכה ליחס של פי 30 לאליפות המזרח.

את הצד המערבי של הטבלה מובילה בגאון, שנה שלישית ברצף, אחת הקבוצות הטובות ביותר ששיחקו על הפרקט אי פעם, גולדן סטייט ווריירס עם יחס של פי 1.30 לזכייה באליפות המערב. אחריה ניצבת יוסטון רוקטס עם יחס של פי 4. לוס אנג’לס לייקרס, עם המלך לברון ג’יימס, מדורגת רק במקום השלישי לזכייה באליפות המערב ביחס של פי 5. למי שמחפש הפתעות, ניו-אורלינס פליקנס עם אנתוני דייויס זוכה ליחס של פי 30 לזכייה באליפות המערב.

לברון ג’יימס במדי ל.א לייקרס. מדורגים רק במקום השלישי (אתר רשמי)

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי