תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

גרין: "דוראנט בא להרוג", קר: "קווין הגיע בגישה הנכונה"

קווין דוראנט | AFP
גולדן סטייט וורירס מחצה 105:132 את לוס אנג'לס קליפרס והשיבה לעצמה את היתרון עם 1:2 בסדרה, הכוכב שספג ביקורת נוקבת אחרי המשחק השני כיכב וזכה למחמאות מכל עבר: "הוא נתן הצהרה היום", הודה מו וויליאמס
קווין דוראנט לא יזכה לזכור את משחק מספר 2 בסדרה נגד לוס אנג'לס קליפרס. כוכב האלופה גולדן סטייט ווריירס היה שותף בכיר להפסד הביתי שהיה למעשה המהפך הגדול בהיסטוריית הפלייאוף ב-NBA אחרי שהאורחת מעיר המלאכים מחקה פיגור בן 31 הפרש, אבל KD עצמו רשם תשעה איבודים ומספר החטאות מכריעות, מספרים שהובילו לביקורת נוקבת נגדו בארצות הברית.

באימון שערכה הקבוצה בין המשחקים הוא אף יצא כנגד מספר עיתונאים ששאלו מדוע הוא העדיף מסירות לא נוחות על פני חדירות או זריקות לסל וגער בהם ש"זה לא נכון", אבל במשחק השני, כמו כל הקבוצה שכבר עלתה ליתרון של 36 נקודות והלילה (בין חמישי לשישי) גם דאגה להביס את הקליפרס, הכוכב נראה במיטבו והיה המצטיין בשורות הווריירס שהשיבו לעצמם את היתרון בסדרה, 1:2 אחרי 105:132.

דוראנט הפעם לא היסס כלל בהתקפה, סיים עם 38 נקודות מ-23 זריקות בלבד והצהיר: "אני קווין דוראנט, אתם מכירים אותי". גם חבריו לא חסכו במחמאות והגדיל לעשות דריימונד גרין שאמר: "הוא הגיע למשחק בצורה סופר אגרסיבית, הוא היה ממש בפוקוס ובא להרוג".
דוראנט למעשה השלים 14 נקודות לפני שהחטיא בפעם הראשונה במשחק וגם הוציא מהמשחק בשלב מוקדם את פטריק בוורלי, מי ששמר עליו במפגש הקודם ועשה לו חיים קשים - אבל הפעם שיחק רק 18 דקות לאחר שנקלע לבעיית עבירות עקב השמירה על דוראנט. גם לו וויליאמס, כוכב קליפרס שהלילה התקשה להפגין את יכולתו, החמיא: "דוראנט נתן הצהרה היום, הוא מהטובים בעולם. רק חבל לי שלא התכוננו לכך".


גם המאמן סטיב קר הודה בסיום: "קווין הגיע למשחק בגישה אחרת, טובה יותר מאשר במפגש הקודם. הוא מיד נתן את הטון והחבר'ה שלנו אהבו את זה".
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ