תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

הוגשה תלונה נגד לוק וולטון: "תקף אותי מינית במלון"

לוק וולטון | AFP
כתבת הספורט קלי טנאנט התלוננה כי מאמנה החדש של סקרמנטו קינגס, בזמנו עוזר מאמן גולדן סטייט ווריירס, כפה את עצמו עליה ורק מאבקה מנע ממנו לאנוס אותה: "הוא יצא מהחדר ואמר 'טוב לראות אותך'"
חודש סוער במיוחד עובר על לוק וולטון. לאחר שפוטר מלוס אנג'לס לייקרס לפני עשרה ימים וכשבוע אחרי שמונה רשמית למאמן סקרמנטו קינגס, וולטון בן ה-39 חשוד בהטרדה מינית ותביעה נגדו הוגשה הלילה, כך לפי TMZ. המקרה התרחש ב-2017, כאשר היה עוזר בגולדן סטייט.

התובעת היא כתבת הספורט קלי טנאנט, שלטענתה ניצל את מערכת היחסים הידידותית ביניהם וכפה את עצמו עליה בבית מלון. טנאנט אישרה את היכרותם לאור עבודתה בתחום והודתה כי ראתה בו אדם שאפשר להתייעץ איתו לאור היותו קולגה, אולם סיפרה כי כשהיה עוזר מאמן בגולדן סטייט ווריירס והקבוצה הגיעה לעיר למשחק נגד הלייקרס, הוא זרק אותה על המיטה בחדר המלון ותחינותיה שיעצור לא נענו. בסופו של דבר היא הצליחה למנוע ממנו לקיים עמה יחסי מין וסיפרה כי "חששתי מאונס. הוא יצא מהחדר ואמר 'טוב לראות אותך'.

יש לציין שכעת מינויו לקינגס מוטל בספק על פי הערכות ומועדונו המיועד כבר הודיע רשמית: "אנו מודעים לתלונה שהוגשה ובשלב זה אין לנו אלא להמתין לקבלת פרטים נוספים". גם בגולדן סטייט, שהאירוע קרה אם וכאשר בעת שעבד במועדון, אישרה שהיא מודעת למקרה ותגיב לאחר שיתקבל מידע נוסף". מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ