תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

פילדלפיה הביסה את טורנטו והפכה ל-1:2 בחצי גמר המזרח

ג'ואל אמביד | AFP
הסיקסרס שהפסידו את המשחק הראשון, ניצחו 95:116 בזכות במשחק אדיר של ג'ואל אמביד שהצטיין עם 33 נקודות, 10 ריבאונדים ו-5 חסימות. הראפטורס לא הובילו במהלך המשחק
משחק אחד נערך הלילה (בין חמישי לשישי) ב-NBA - פילדלפיה עלתה ל-1:2 במזרח לאחר 95:116 חד צדדי בבית וכעת יתרון הביתיות שייך לה, ואם תנצח את משחק הבית הבא, היא תתקרב משמעותית לגמר המזרח.

פילדלפיה (3) - טורונטו (2) 95:116 (הסיקסרס עלו ל-1:2 בסדרה)
המשחק התחיל די צמוד והראפטורס היו במשחק, אבל הם לא הצליחו לעלות ליתרון במשך כל המשחק. ברבע השני פילי החלה לברוח ועלתה ליתרון דו ספרתי ברבע השלישי. אבל טורונטו חזרה למשחק וצימקה את הפיגור לשבע לפני הרבע המכריע, אבל הקבוצה הקנדית התפרקה ברבע האחרון כאשר ג'ואן אמביד בערב אדיר הוביל את הסיקסרס ליתרון שיא של 26 נקודות ושם למעשה נגמר הסיפור.

הראפטורס נשארו די צמודים לאורך הרבע הראשון, אבל לא הצליחו להוביל אפילו לשנייה אחת במשחק כולו. ברבע השני החלה הבריחה של המקומיים בעידודם של הקהל הנלהב ואלן אייברסון, כאשר בין היתר השופטים גם מפספסים מרפק של בן סימונס לכיוון מבושיו של קייל לאורי.


הסנטר הקמרוני סיים עם 33 נקודות, 10 ריבאונדים ו-5 חסימות וג'ימי באטלר סייע עם 22 משלו עם עוד 9 אסיסטים. מנגד גם קוואי לאונרד סיים משחק עם 33 נקודות אבל הצוות המסייע לא לקח אחריות ובמיוחד קייל לאורי סיים עם 2 מ-10 מהשדה.מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ