בטורונטו מאושרים: “לאונרד הטוב בליגה”. יאניס עזב את המסע”ת

קוואי לאונרד
קוואי לאונרד | AFP

הראפטורס עשו את הבלתי ייאמן כשהפכו פיגור כפול ועלו לגמר ראשון בהיסטוריה: "זה מה שרצינו העונה, אבל זה לא נגמר", אמר הפורוורד. הכוכב היווני של מילווקי שלקח קשה את ההדחה אמר: "זה היה התחלה של מסע"

סדרות הגמרים האזוריים של ה-NBA הגיעו לסיומן ואחרי שהאלופה גולדן סטייט טיילה לגמר בסוויפ, יריבתה טורונטו עשתה את הבלתי ייאמן והפכה פיגור של 2:0 ל-2:4 גדול שהעניק לרפטורס את תואר אלפות המזרח לראשונה בתולדותיה.

גיבור המסע של הקבוצה הוא הפורוורד הנהדר של הקבוצה קאווי לאנורד שהצטרף העונה מסו אנטוניו במקומו של למאר דרוזן וענה על כל הציפיות: “הוא השחקן הכי טוב בליגה, ואנחנו שמחים שהוא בטורונטו”, אמר נשיא הראפטורס מסאי אוג’רי. הפורוורד אמר: “זה מה שרצינו כל העונה, אבל זה עדיין לא נגמר”.

מנגד מילווקי התקשו לקבל את ההפסד ובמיוחד כוכב הקבוצה יאניס אנטטוקומפו שנטש את מסיבת העיתונאים במפתיע. היווני אמר לפי שעזב: “זה היה התחלה של מסע, נחזור בשנה הבאה ונאמין במי שאנחנו. ידענו שטורונטו תעשה את הריצה במהלך המשחק ולא הצלחנו להשיג נקודות דרך מתפרצות”. כריס מידלטון הוסיף: “הייתה לנו עונה מעולה, השגנו 60 ניצחונות והיינו אחת הקבוצות הטובות בהסיטוריה. אני מקווה שנוכל ללמוד מההפסדים ולהמשיך הלאה”.

באופן לא מפתיע הקבוצה שהוקמה לפני כ-24 שנים וכאמור עלתה לראשונה למעמד הגמר תיחשב לאנדרוג בסדרה נגד גולדן סטייט, גם בשל פערי האיכות וגם בזכות המנוחה שזכו לה הווריירס לאחר מספר ימים רב יותר, אך אחרי הסדרה הנהדרת של הקבוצה הקנדית, יהיה קשה לבטל אותה כל כך בקלות ואולי היא תרשום הפתעה נוספת שתירשם בדפי ההיסטוריה”.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי