דוראנט פתח בחמישייה, נפצע ונטש את האולם על קביים

קווין דוראנט
קווין דוראנט | Photo by Gregory Shamus/Getty Images

כוכב גולדן סטייט ווריורס שב לפרקט למשחק מספר 5 בגמר, אולם כבר אחרי 12 דקות נפגע בגיד אכילס וסיים את ההתמודדות מוקדם מהצפוי. הקהל בטורונטו הריע, שחקני הראפטורס ביקשו מהם להפסיק

קווין דוראנט לא שיחק במשך כחודש, מאז נפצע עוד בסדרת חצי גמר המערב נגד יוסטון רוקטס. הלילה (בין שני לשלישי), כשקבוצתו גולדן סטייט ווריורס בפיגור 3:1 בסדרת הגמר מול טורונטו ראפטורס, הוא שב לפרקט בניסיון להציל את קבוצתו מהפסד האליפות אחרי שתי זכיות רצופות, אבל זה הסתיים בצורה הכי רעה שאפשר היה לחשוב עליה – להוציא את העובדה שקבוצתו שרדה מותחן גם בלעדיו וצימקה ל-3:2.

KD נאלץ לנטוש את משחק מספר 5 בקנדה כבר בפתיחת הרבע השני אחרי שנפגע בגיד אכילס ברגלו הימנית, פציעה חדשה שטרם ברור אם קשורה לפגיעה בשריר התאומים, זו שהשביתה אותו מתשעת המשחקים הקודמים. דוראנט עזב את הפרקט בסיוע אנדרה איגואדלה ולווה לכיוון חדרי ההלבשה גם על ידי סטף קרי בזמן פסק זמן שלקח סטיב קר. יש לציין שאוהדי הראפטורס הגיבו בשמחה לפציעתו, אלא שהשחקנים המקומיים ביקשו מהם שלא לפצוח בחגיגות על פציעת היריב.

בגולדן סטייט אישרו שהכוכב יעבור בדיקת MRI ביממה הקרובה והוא לא צפוי לשוב לפרקט העונה, בין אם קבוצתו תצליח לכפות משחק שביעי ומכריע ובוודאי אם הסדרה תסתיים עוד השבוע (משחק מספר 6 בלילה שבין חמישי לשישי באורקל ארנה). דוראנט למעשה עזב את האולם עוד במהלך המשחק כשהוא על קביים ומסתמן כי יעבור סדרת בדיקות ראשונית עוד בקנדה.


דוראנט. הווריורס ישמרו על האליפות גם בלעדיו? (Photo by Gregory Shamus/Getty Images)

הצוות הרפואי של הווריורס אישר לדוראנט לשוב לאימונים אחרי משחק מספר 4 והוא אכן נטל חלק באימון ביום ראשון וגם השתתף באימון הקליעות ביום המשחק, אך נראה שלמרות הכל הוא שב מוקדם מדי. דוראנט הספיק לשחק 12 דקות, במהלכן קלע 11 נקודות וקלע את כל שלוש זריקותיו מחוץ לקשת. הוא פתח בחמישייה ושיחק שש דקות רצופות לפני שירד לספסל למנוחה. כזכור מדובר במצטיין סדרת הגמר ב-2017 וב-2018.

שחקן נוסף שאיבדה גולדן סטייט במהלך המשחק, ברבע הרביעי, הוא קווין לוני שגם במשחק מספר 3 נפגע במהלך הרבע השני ונאלץ לרדת מהפרקט ולא לשוב באותו ערב.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי