בארה”ב בטוחים: טיילור ג’נקינס יתמנה למאמן ממפיס גריזליס

טיילור ג'נקינס
טיילור ג’נקינס | Gary Dineen/NBAE via Getty Images

קבוצתו של עמרי כספי בעונה החולפת, שנערכת לבנייה מחדש ותבחר במקום השני בדראפט הקרוב, צפויה להודיע על החתמתו של מי שהיה עוזר המאמן של מייק בודנהולצר במילווקי באקס ואטלנטה הוקס

אחרי עונה מאכזבת, ממפיס גריזליס נערכת לבנייה מחדש. על פי דיווח ב-ESPN, הדובים יחתימו מאמן חדש לקראת העונה הבאה: טיילור ג’נקינס, שהיה בעונה החולפת עוזר המאמן של מייק בודנהולצר במילווקי. ג’נקינס בנה לעצמו מוניטין כטקטיקן צעיר יוצא דופן והוא יתפוס פיקוד על סגל שכולל את הרכז הוותיק מייק קונלי, הפורוורד המבטיח ג’ארן ג’קסון והחל מה-20.6 גם את הבחירה מספר 2 בדראפט, שבה הגריזליס צפויים לקחת את ג’ה מוראנט.

סגן הנשיא החדש לענייני כדורסל בממפיס, זאק קליימן, הוביל את החיפושים אחר מאמן לקבוצה, שנערכו למשך כחודשיים ובהם נשקלו גם מועמדים מהיורוליג (ביניהם שרונאס יאסיקביצ’יוס) וה-NCAA. ג’נקינס הוא המאמן השלישי ב-NBA שמגיע ישירות מהצוות של בודנהולצר, אחרי קווין סניידר שמדריך את יוטה ג’אז וקני אטקינסון שמאמן את ברוקלין נטס.

הודעה רשמית על מינויו צפויה בהמשך היום (שלישי). המאמן הנכנס, שעבד כאמור בשורות הבאקס בעונה החולפת, עבר לפני כן באטלנטה הוקס והחל את הקריירה שלו באוסטין ספרס, קבוצת ליגת הפיתוח של סן אנטוניו שאותה הוביל לפלייאוף.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי