דיווח: בוסטון סירבה לטרייד של ג׳ייסון טייטום עבור אנתוני דייויס

ג'ייסון טייטום
ג’ייסון טייטום | AFP

על פי הפרסום ב"ניו יורק טיימס", הסלטיקס יכלו להנחית את הכוכב של הפליקנס שבסופו של דבר ינחת בלייקרס, אך סירבו להעביר את הצעיר הכישרוני שנבחר בדראפט 2017

בוסטון סירבה לכלול את ג׳ייסון טייטום בטרייד עם ניו אורלינס עבור אנתוני דייויס, כך דיווח מארק סטיין מה’ניו יורק טיימס’ לאחר העסקה אדירה שנחתמה בין הלייקרס לפליקנס הלילה (בין שבת לראשון).

למרות שרק בשבוע שעבר ריץ׳ פול, סוכנו של הביג מן, אמר בראיון ל’ספורט אילוסטרייטד’ שדייויס לא מעוניין לשחק עבור בוסטון ושאם יועבר בטרייד יעזוב בסיום העונה, ולאחר שאביו של השחקן הצהיר שלא יחתום על חוזה בבוסטון, היום גילינו על שיחות שנערכו בין הצדדים.

על פי הדיווח, בוסטון ניסתה להנחית את דייויס על מנת להגדיל את סיכויי ההישארות של קיירי אירווינג, הכוכב העוזב, והייתה מוכנה לכלול את ג׳יילן בראון ונכסים נוספים בעסקה, אך לאחר הדרישה לכלול את ג׳ייסון טייטום, הכישרון האדיר שנבחר שלישי בדראפט 2017, ובעיקר הדיווחים על חוסר הרצון של דייויס לשחק ב-TD GARDEN, הג׳נרל מנג׳ר של הקבוצה, דני איינג’, החליט לרדת מהעסקה.

רק לפני חודשיים, טייטום עצמו התראיין לתכנית רדיו בבוסטון והודה: “אם הייתי בוסטון, הייתי מעביר את עצמי בטרייד בשביל אנתוני דייויס”. מסתבר שהמנהלים שלו לא חשבו כמוהו.


טייטום. גם עליו נלחמו (AFP)

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי