ג’ו ג’ונסון: “מלו סקורר בחסד, עדיין יכול לתרום ב-NBA”

כרמלו אנתוני
כרמלו אנתוני | אתר רשמי

כוכב העבר התייחס למצבו העגום של כרמלו אנתוני, שהפך מסופרסטאר לשחקן שאף קבוצה לא רוצה לגעת בו: "כואב לי לא לראות אותו משחק, במיוחד בשלב הזה של הקריירה"

כרמלו אנתוני הוא אחד מהכוכבים הגדולים ב-NBA בעשור וחצי האחרונים, אבל הקריירה של הפורוורד, שהופיע עשר פעמים במשחק האול-סטאר, נמצאת במדרון תלול בשנים האחרונות. בעונה האחרונה הוא בקושי שיחק, לאחר שיוסטון רוקטס הודיעה בשלב מוקדם על פרידה בין הצדדים, אבל רק בחודש פברואר היא שלחה אותו בטרייד לשיקאגו. כמה ימים אחרי, הבולס חתכו אותו ומאז אין לו קבוצה.

לאחרונה עלו ספקולציות בארצות הברית על הצטרפותו של אנתוני לליגת ה-BIG3, שהוקמה על ידי הראפר “אייס קיוב” ותופסת תאוצה בשנתיים האחרונות. אבל ג’ו ג’ונסון, שמככב באותה ליגה ונבחר שבע פעמים למשחק האול-סטאר ב-NBA בעבר, דחה את הרעיון על הסף כשאמר בראיון באמריקה: “אני חושב שעדיין יש למלו המון מה לתת. הוא סקורר בחסד, אני בטוח שיש לא מעט קבוצות בליגה שהוא יכול לתרום להן. כואב לי לא לראות אותו משחק ב-NBA, במיוחד בשלב הזה של הקריירה”.

אחת האופציות שהוזכרו בקשר למלו היא הגעה ללוס אנג’לס לייקרס, שבה חברו הטוב לברון ג’יימס יוכל לעזור לו להשתקם. אבל גם האפשרות הזו לא ממש ריאלית מבחינת הפורוורד, שכבר הוכיח את הקושי שלו להסתגל למעמד של שחקן משנה בשתי הקבוצות האחרונות בהן שיחק, אוקלהומה סיטי ויוסטון. חברו לשעבר בדנבר נאגטס, צ’ונסי בילאפס, הסביר לאחרונה מדוע לדעתו אנתוני לא מקבל הצעות: “מנטלית, הוא לא התאים את עצמו לקחת צעד לאחור ולהגיד ‘אוקיי, אני אשחק נגד המחליפים של היריבה, אנסה לעזור לקבוצה’, הוא לא שם”.

לא התאים את עצמו מנטלית להיותו שחקן משנה. כרמלו אנתוני באוקלהומה (AFP)

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי