דווייט הווארד יחתום על חוזה לא מובטח בלוס אנג’לס לייקרס

דווייט הווארד
דווייט הווארד | Will Newton/Getty Images

שש שנים לאחר הכישלון בקבוצה של קובי בראיינט, הסנטר, כבר בן 33, ישוב לקדנציה שנייה והפעם בניסיון לסייע ללברון ג'יימס. הוא יגיע על תקן מחליפו של דמרקוס קאזינס שנפצע ולא צפוי לשוב לשחק העונה

קדנציה שנייה לדווייט הווארד בלוס אנג’לס לייקרס: שש שנים אחרי שעזב את עיר המלאכים, בגיל 33 הסנטר יצטרף לקבוצה של לברון ג’יימס כמחליפו של דמרקוס קאזינס, שקרע את הרצועה בשבוע שעבר – בסך הכל כחודש לאחר שבעצמו הגיע לקבוצה ולא צפוי לשוב העונה לפרקט.

גם הווארד נמצא בשלב בקריירה בו הוא עובר לעתים תכופות ולמעשה רק לפני חודש עזב את ממפיס גריזליס כחלק מטרייד שנעשה עם וושינגטון וויזארדס, אבל בארה”ב דווח הלילה (בין שישי לשבת) שהושג סיכום על התרת חוזהו, מה שיסלול את דרכו ללייקרס בחוזה לא מובטח לבקשת מספר משחקני הקבוצה.

כאמור זו הקדנציה השנייה שלו בלייקרס, אחרי שב-2012 הוא הגיע כדי להיות סופרסטאר נוסף לצדו של קובי בראיינט, שידוך שלא צלח והסתיים בהדחה מביכה כבר בסיבוב הראשון של הפלייאוף. בסיום אותה עונה הוא החל לנדוד – תחילה היה ביוסטון, המשיך לאטלנטה, שארלוט ו-וושינגטון וכעת הוא בממפיס, בשורותיה כלל לא ישחק וישוחרר רשמית בימים הקרובים. לפי הדיווח ב-ESPN, הווארד השיל קילוגרמים רבים ממשקלו והוכיח שהוא כשיר לחלוטין.

באשר לקאזינס, הוא כידוע היה אחד הכוכבים הכי גדולים ב-NBA עד שסבל מקרע בגיד האכילס לפני כשנה וחצי ומאז התקשה לחזור: אמנם בעונה שעברה גולדן סטייט הסתכנה איתו בדומה להימור שלוקחת כעת לוס אנג’לס לייקרס, אלא שבתחילת הפלייאוף הוא קרע את שריר הארבע ראשי וחזר רק לסדרת הגמר, ולמרות יכולת לא רעה זה לא הספיק כדי לזכות באליפות. כעת הוא יועד לחמישייה ב-LA, אבל נפגע בצורה שבארה”ב כינו טרגית.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי