קובי בראיינט, טים דאנקן וקווין גארנט נכנסו להיכל התהילה

קובי בראיינט, טים דאנקן
קובי בראיינט, טים דאנקן | Harry How/Getty Images

לא ברור מתי והיכן ייערך האירוע עקב התפשטות הקורונה, אך בארה"ב אישרו את כניסתם של שלושת כוכבי ה-NBA מסוף שנות ה-90. פיל ג'קסון עשוי לנאום בשמו של כוכב לוס אנג'לס לייקרס שהלך לעולמו בתאונה טרגית

זה היה באוויר והלילה (בין שישי לשבת) אישרו זאת בארצות הברית, וההכרזה הרשמית התרחשה בשעות הארב. טים דאנקן, קווין גארנט וכמובן קובי בראיינט שהלך לעולמו בטרם עת בתאונה מצערת –  ייכנסו להיכל התהילה של הכדורסל, באירוע שטרם ברור מתי והיכן ייערך במהלך השנה הקרובה בעקבות התפשטות הקורונה.

מדובר בשלוש אגדות כדורסל שהחל משנות סוף שנות ה-90 נתנו את הטון ב-NBA. ביחד יש להם 11 אליפויות – חמש לבראיינט, שקלע 60 נק’ נגד יוטה ג’אז במשחקו האחרון בקריירה, חמש לדאנקן ואחת לגרארנט – ו-48 השתתפויות במשחקי האולסטאר. אליהם יתווספו בקרוב שלושה שחקני עבר נוספים שייכנסו להיכל התהילה. בדרך כלל יש כלל של חמש שנים מהפרישה של שחקן ועד הכללתו בהיכל התהילה אך הנסיבות ברורות.

בנסיבות מצערות בעקבות מותו של בראיינט בהתרסקות מסוקו בינואר האחרון, כניסתו של הכוכב הגדול של לוס אנג’לס לייקרס להיכל התהילה צפויה להיות במוקד ויהיה מעניין לראות מי יישא נאום בשמו כשעל פי הערכות זה יהיה מאמנו האגדי פיל ג’קסון, לבקשת אלמנתו של קובי, ונסה בראיינט והמשפחה.

בחשבון הטוויטר הרשמי של היכל התהילה נכתב: “הוא היה אחד המתחרים הגדולים שדרס על המגרש ודאג שההשפעה שלו תורגש משני צידי הכדור. הוא מדורג במקום הרביעי ברשימת נקודות הקריירה של ה-NBA עם 33,643 נקודות. אנחנו מברכים את אלוף ה-NBA חמש פעמים הלא הוא קובי ברייאנט”.
 

פיל ג’קסון יזכה לכבוד לנאום בשם משפחת בראיינט? (Streeter Lecka/Getty Images)

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי