תחת עיניו הבוחנות של ג’ורדן: בנו מרקוס מספר על הקשיים

מייקל ג'ורדן
מייקל ג’ורדן | VINCENT LAFORET/AFP via Getty Images

ארה"ב מרותקת לדוקו "הריקוד האחרון". הפעם הבן מרקוס ששיחק בקולג' בפלורידה חשף שהכוכב היה קשוח גם בבית בדיוק כמו במגרש: "נאלצתי להתקשר לאמא כשהוא הציק לי במשחק נגד אחי. היה עליי להרוויח הכל לבד"

הכדורסל העולמי מושבת ועדיין אין אופק לשובה של ה-NBA, אבל חובבי הכדורסל יכולים להתנחם שוב בדוקו “הריקוד האחרון” על מייקל ג’ורדן הגדול ועונתו האחרונה בבולס. נראה שהסדרה הגיעה בדיוק בזמן. מי שהפעם דיבר על ג’ורדן הוא לא אחר מבנו מרקוס שסיפר שכדורסלן העבר היה תחרותי ללא פשרות לא רק על המגרש אלא גם בבית מול המשפחה.

“הוא היה מתייחס אלינו בדיוק כמו לכל שחקן כדורסל ששיחק נגדו”, סיפר מרקוס בתוכנית “היום” של “NBC” כשנשאל על הסדרה. ג’ורדן נהג לצפות מהצד בשני בניו, מרקוס וג’פרי, וזה היה ממש כמו לשחק לעיני אצטדיון שלם. הפרס על קליעה – קבל את הכדור להתקפה נוספת.

“המשחק היה כה תחרותי פעם אחת עד שהייתי צריך להתקשר לאמא ולומר לה – אבא מציק לי. הייתי בסך הכל תלמיד בבית ספר תיכון. הוא לא נתן לי שום דבר בקלות. רחוק מזה. היה עליי להרוויח הכל”.

מרקוס שיחק בין 2009 ו-2011 בקולג’ במרכז פלורידה. המספרים שלו היו 12.3 נק’ בממוצע, 2.9 ריב’ ו-2.7 אסיס’ למשחק. באילנוי ופלורידה רשם 1.6 נק’ בלבד בממוצע.

ג’ורדן. תחרותי גם בבית (Alexander Hassenstein/Bongarts/Getty Images)

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי