“מייקל ג’ורדן הכה אותי באימונים יותר מפעם אחת”

מייקל ג'ורדן
מייקל ג’ורדן | VINCENT LAFORET/AFP via Getty Images

על רקע שידור הסדרה הדוקומנטרית "הריקוד האחרון", חשף הסנטר וויל פרדו, ששיתף פעולה עם "הוד אוויריותו" בשיקגו בולס במשך שבע שנים: "היו המון מאבקים. אני לא הייתי היחיד"

בזמן שליגת ה-NBA מושבתת, חובבי הענף ממשיכים להתענג על כל פרק בדוקו של מייקל ג’ורדן – “הריקוד האחרון”. לצד הרגעים הנפלאים בקריירה שלו, ישנה ביקורת על כך שמי שנחשב לכדורסלן הטוב איי פעם – הגזים לא אחת ביצר התחרותיות שלו.

וויל פרדו שהתראיין ל-“CBS Sports” סיפר שג’ורדן הכה אותו באימונים ולא רק אותו: “ככה היו האימונים התחרותיים שלנו. זה לא היה המאבק היחיד, אלא אחד מיני רבים. אבל בגלל שג’ורדן היה מעורב, והעניין דלף – זה הפך לנושא תקשורתי חם מה שגרם לבעייה גדולה”.

פרדו שזכה עם ג’ורדן בשלוש אליפויות הוסיף: “מה שמצחיק הוא שקרה מה שקרה, ולא פעם אחרת, נפרדנו, התארגנו מחדש והמשכנו הלאה כאילו שום דבר לא קרה”. ג’ורדן עצמו כבר הודה כי רבים ראו בו אדם מחריד. סטיב קר גם היה מאלו שהודה בדבר המכות.

לפני ימים אחדים שחקן אחר מחדר ההלבשה, הוראס גרנט, אמר דברים ברוח דומה, ופרדו עצמו הודה שהתקופה לצד ג’ורדן הייתה מאתגרת וקשה אך ג’ורדן היווה עבורו מודל לחיקוי ובעזרתו התקדם מקצועית. בנו מרקוס סיפר עד כמה אביו היה תחרותי גם בבית.


פרדו במדי הבולס (BRIAN BAHR/AFP via Getty Images)

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי