אליהו, שגב וזוסמן מחוץ לסגל נבחרת ישראל, ג'ייק כהן ואלכסנדר בפנים

אליהו, שגב וזוסמן מחוץ לסגל נבחרת ישראל, ג'ייק כהן ואלכסנדר בפנים איתי שגב | אתר רשמי
קטש פרסם את 14 השחקנים שהוזמנו לפתיחת מוקדמות גביע העולם 2019. פורוורד הפועל ירושלים לא זומן לבקשתו, שני שחקני מכבי ת"א לא ישתתפו בעקבות ההתנגשות עם היורוליג
עודד קטש מאמן נבחרת ישראל החדש, יחד עם הצוות שלו וצוות האגף המקצועי, קבעו היום (חמישי) את סגל 14 השחקנים שהוזמנו לפתיחת אימוני נבחרת ישראל ביום שני הקרוב.

הסגל בן 14 השחקנים, כולל שישה שחקנים שהשתתפו ביורובאסקט האחרון: גל מקל, בר טימור, עוז בלייזר, עידן זלמנסון, ריצ'ארד הוואל ושון דוסון. ארבע שחקנים להם זהו זימון ראשון לנבחרת הבוגרת: תמיר בלאט, ג'ו אלכסנדר, חואקין שוכמן ובן אלטיט. שלושה שחקנים שהיו בסגל הצעיר של נבחרת ישראל בקיץ 2016: תומר גינת, רפי מנקו ויפתח זיו ואת ג'ייק כהן שחוזר לנבחרת ישראל אחרי שהיה חלק ממנה בקיץ 2014.שחקני מכבי תל אביב איתי שגב ויובל זוסמן נותרו מחוץ לסגל בשל התנגשות המשחק עם משימות היורוליג של קבוצתם. כהן לעומת זאת קיבל אישור כפי שכתבנו אמש

הנבחרת תתחיל את הכנותיה לקראת צמד המשחקים הראשון של מוקדמות גביע העולם 2019. המשחק הראשון יתקיים ביום שישי (24.11) בהיכל קבוצת שלמה נגד אסטוניה והשני ביום שני שלאחר מכן נגד יוון בכרתים.


קטש ואנשי האיגוד. הקמפיין יוצא לדרך (עדי אבישי)
קטש ואנשי האיגוד. הקמפיין יוצא לדרך (עדי אבישי)

על פי תקנון מוקדמות גביע העולם, ניתן להחליף שחקנים מדי משחק ולפני כל חלון משחקים יש לרשום 24 שחקנים לסגל המורחב. אחרי החלון הנוכחי, הנבחרת תשחק שוב בפברואר, אז נגד בריטניה בארץ ואסטוניה בחוץ ותסיים את הבית הזה בסוף יוני נגד יוון בבית ובריטניה בחוץ. שלוש הראשונות בבית הזה יעלו לבית נוסף בן שש נבחרות, שם יפגשו רק את שלוש העולות מהבית המקביל ושלוש הראשונות מהבית החדש יעלו לגביע העולם ובסך הכל 12 נבחרות מאירופה מתוך 32 בטורניר כולו.
תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ