בלאט ואלכסנדר נופו, זוסמן, האוול ולוי בסגל הנבחרת לבריטניה

בלאט ואלכסנדר נופו, זוסמן, האוול ולוי בסגל הנבחרת לבריטניה ריצ'ארד האוול | דני מרון
רכז הפועל חולון חולה ולא ישחק, המתאזרח של הפועל ירושלים נרשם למשחק הקרוב (שישי, 14:00) והצעירים של מכבי ת"א ומכבי אשדוד צפויים לדקות בכורה. המאמן עודד קטש: "החזרתי את הוותיקים, הם בכושר טוב"
נבחרת ישראל סיימה הערב (חמישי) את הכנותיה לקראת המשחק הקרוב מול בריטניה (שישי, 14:00 בהיכל שלמה בתל אביב) במסגרת מוקדמות גביע העולם, והמאמן עודד קטש פרסם את הסגל הסופי להתמודדות ממנו ייעדר תמיר בלאט הסובל ממחלה.

מי שעוד לא יזכה ליטול חלק במשחק הוא ג'ו אלכסנדר, שעל אף שגם הוא סבל ממחלה וכבר התאושש ממנה, הועדף על פניו ריצ'ארד האוול מהפועל ירושלים בתור המאזרח שנרשם למשחק. כזכור, ג'ייק כהן נמצא עם מכבי תל אביב במלאגה ויצטרף לסגל לקראת המראתה למשחק מול אסטוניה ביום ראשון.הופעת בכורה צפוי לערוך נמרוד לוי, כשלצדו בסגל גם יובל זוסמן הצעיר ממכבי תל אביב, שבקיץ האחרון עוד כיכב עם נבחרת העתודה באליפות אירופה וסיים עמה במקום השני. שחקן שנופה מהסגל הוא איגור נסטרנקו, שהוקפץ לסגל באמצע השבוע במקומו של בן אלטיט הפצוע.קטש עם שניים משחקניו הבכירים בסגל (דני מרון)

המאמן עודד קטש התראיין הערב ב-103FM וסיפר: "לקראת המשחק מול בריטניה, אני בסך הכל מרוצה. כמובן שהייתי שמח יותר אם היה לי סגל מלא, אבל במסגרת הנסיבות זה הטוב ביותר. יש לנו את כל התנאים ויש אווירה טובה מאוד בנבחרת".

מסקנות מחלון הנבחרות הראשון: "החזרתי את הוותיקים גיא פניני ורביב לימונד שנמצאים כושר טוב. ג'ייק כהן יחסר לנו במשחק נגד בריטניה, אבל נסתדר עם מה שיש. אנחנו מאוד דרוכים למשחק. ליריבה יש צוות אימון חדש. הם הגיעו לכאן אחרי הפסדים ליוון ואסטוניה ומבחינתם זה משחק ההזדמנות האחרונה. זו קבוצה מאוד אתלטית עם שחקנים המשחקים בליגות בכירות באירופה".

חתימתו בהפועל ירושלים: "אני יכול לאשר שאחרי משחקי הנבחרת הקרובים אני מצטרף להפועל ירושלים כמאמנה החדשאבל כרגע אני כולי במשחקי הנבחרת. על הפועל ירושלים דברו איתי באמצע השבוע הבא".

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ