קטש: "היינו רכים בחצי הראשון". שגב: "לצערי החטאתי"

קטש: "היינו רכים בחצי הראשון". שגב: "לצערי החטאתי" עודד קטש, תומר גינת | עדי אבישי
ישראל נוצחה בבית מול גיאורגיה וירדה למאזן 4:3 במוקדמות המונדובאסקט, המאמן: "ההתרגשות הכבידה על הצעירים שלנו בפתיחה". ג'ייק כהן שיצא ב-5 עבירות: "הטעויות הקטנות עלו לנו ביוקר". הסנטר הצעיר לא עמד בלחץ
נבחרת ישראל הסתבכה הערב (חמישי) אחרי שנוצחה במחזור השביעי של מוקדמות המונדובאסקט וירדה למאזן 4:3. החבורה של עודד קטש אמנם מחקה פיגור של 12 נקודות בהפסקה ועלתה ליתרון ארבע במהלך המחצית השנייה, אך לא הצליחה לשמור עליו עד לסיום והפסידה 85:80 לנבחרת גיאורגיה בתום דרמה גדולה בהיכל.

המאמן עודד קטש אמר בסיום: "היינו רכים מאוד בחצי הראשון וזה פגע בנו. הם עשו אחוזים מטורפים לשלוש. בחצי השני הייתה יותר מחויבות ואנרגיה. ההתרגשות הכבידה על הצעירים שלנו בפתיחה ולצערי גם נשארנו עם רוטציה קצרה. ג'ייק יצא בחמש עבירות ועוד לפני כן הוא לא יכול היה לשמור כמו שהוא שמר ברבע השלישי. יש כמה דברים שאפשר לקחת ולהסתכל קדימה באופטימיות. אני שמח על הלחימה והאופי גם אם המשחק לא נפל לכיוון שלנו. זה עניין של החלטות. היו כמה ריבאונדים של סייז וגודל. משחק כזה נופל על דברים קטנים וזה אחד מהם".

זריקות העונשין של  איתי שגב: "לא הייתי יכול לקחת פסק זמן בסוף. אולי הייתי יכול לכוון דברים אחרת בדיעבד, אבל לאיתי היה משחק מצוין. החצי השני שלו היה הרבה יותר טוב. לדעתי זו ההופעה הראשונה שלו עם דקות משמעותיות בנבחרת והוא ילמד מזה. המשחק מול גרמניה? זה רק הולך ונהיה יותר קשה. מצפה לנו שם קרב לא פשוט בכלל".


"זה רק הולך ונהיה קשה יותר" (עדי אבישי)


גייק כהן, שיצא מהמשחק עם חמש עבירות, ניתח: "היו חסרים לנו דברים קטנים כמו כמה עצירות וריבואנדים. איבדנו כמה כדורים מיותרים מול קבוצה טובה, אבל גם אנחנו טובים. הטעויות הקטנות עלו לנו ביוקר. היה מתסכל לצאת בחמש עבירות. חזרנו למשחק עם הרבה אנרגיה. ירדנו להפסקה בפיגור דו ספרתי וזה סימן טוב שהצלחנו לחזור ולא התקפלנו מול הקהל הביתי. גרמניה נבחרת טובה, נצטרך להילחם בדיוק כמו הלילה ולשפר את מה שהיה פחות טוב. יש לנו נבחרת צעירה, מוזר שאני אחד המבוגרים בחבורה הזאת, אבל יש כאן חבורה עם שנים טובות לפניה והעתיד טוב. אני אצטרך לעשות עבודה טובה יותר בריבאונד במשחק הבא".

איתי, שגב שהחטיא שתי קליעות עונשין במאני טיים, הסביר: "הגודל שלהם הכריע וגם זריקות העונשין. עמדתי על הקו לשתי קליעות שהיו יכולות לעזור, אך לצערי החטאתי והם קלעו. עשינו עבודה טובה ברמה הקבוצתית. שיחקנו הגנה והתקפה טובה בחצי השני. היו דברים טובים ואפשר לקחת הרבה לקראת העתיד. ביום ראשון יש לנו משחק חשוב ואני מאמין שיהיה בסדר. אולי היינו צריכים להכריח אותם לעוד פעולות בחצי הראשון. נתנו להם הרבה שלשות פנויות, אבל אנחנו נראה את הווידאו ונלמד מכך. אני גאה בחברים שלי כי עשינו עבודה טובה ונלחמנו. יש פה הרבה חבר'ה צעירים, יש לנו הרבה שנים לשחק ביחד. עשינו עבודה טובה, אבל חבל לי שלא יצאנו מכאן עם ניצחון".


"לא רצינו להתקפל מול הקהל הביתי". ג'ייק כהן (עדי אבישי)
תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ