בית הלחמי: “ליטא קבוצת קליעה מטורפת, לא יודע איך נעצור אותם”

אריאל בית הלחמי
אריאל בית הלחמי | דני מרון

מאמן נבחרת העתודה כהרגלו הודה קודם כל לקהל ולאחר מכן התייחס לניצחון הגדול על מונטנגרו: "כאשר אנחנו שומרים אנחנו טובים. כל אחד מצטיין בזכות החברים שלו". חנוכי: "עוד ניצמד לשיטה של אריאל אנחנו נצליח"

נבחרת העתודה הביסה הערב (רביעי) את מונטנגרו 69:88 ועלתה בפעם ברציפות לשלב רבע. בשלב הבא היא תפגוש את ליטא שסומנה כאחת הפייבוריטיות לסיים את הטורניר במקום הראשון, אך בנבחרת ישראל מאמינים שבעזרת הדחיפה של הקהל, הכל עוד אפשרי.

מאמן הנבחרת אריאל בית הלחמי דיבר ראשון: “הקהל שוב ניצח, הוא דוחף אותנו תמיד ברגעים הלא טובים. חצי ראשון היה יחסית, טוב ועשינו את השטויות הרגילות אך לאחר שלוש דקות של הגנה מצוינת סיימנו את המשחק. כאשר אנחנו שומרים אנחנו טובים, ולמרות שלא היה לנו יום גדול התמודדנו בצורה טובה נגד נבחרת פיזית.

על יאיר קבריץ שהצטיין אמר: “אנחנו לא מדברים על אף שחקן וכל אחד שמצטיין זה היה בזכות החברים שלו”.  על היריבה הבאה: “ליטא אחת הנבחרות החזקות אבל זוהי ההגרלה, זוהי קבוצת קליעה מטורפת ונראה מה יהיה, אני לא יודע איך עוצרים את הקלעים שלהם”.

עמית זיס עם יאיר קרביץ. בית הלחמי העדיף לא לדבר על אף שחקן (דני מרון)

נעם אביבי דיבר גם הוא לאחר המשחק ואמר: “מאוד נהיינו בהתחלה היינו מעט במתח אבל במחצית השנייה השתחררנו. אני לא הסיפור פה זה כולם אחד אחד אנחנו אוהבים אחד את השני וזה כיף גדול. אנחנו פשוט רצים ביחד המון שנים ובאמת עובדים מאוד קשה, וזהו כולם מפרגנים לכולם וזה מה שעושה אותנו טובים”.

יותם חנוכי אמר: “זה היה המשחק הכי טוב שלנו, ניצלנו את האנרגיות של הקהל. אנחנו עבדנו כל ההכנה ואנחנו יודעים מה אנחנו צריכים לעשות. בכל משחק אנחנו ביחד ויש משחקים שפחות הולך, היום אני שמח שהדברים הולכים כמו שרצינו. כל עוד ניצמד לשיטה של אריאל אנחנו נצליח, ליטא קבוצה מאוד מוכשרת אבל אנחנו יכולים לעשות את זה ולנצח”.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי