תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

לנגפורד: מכבי ת"א? אתה תרגיש חייב. אל תענה להם לטלפון

קית' לנגפורד | צילום: AFP
בצעד לא שגרתי בעליל, כתב הקלע, אקס הצהובים, מכתב לעצמו אילו יכול היה לקרוא את זה ב-2008: "דייויד בלאט יציל לך את הקריירה, אבל אל תבזבז זמן לנהל עם ראשי הצהובים מו"מ"
 קית' לנגפורד כבר לא ילד, בן 33 הקלע שבעונת 2011/12 כיכב בתל אביב והעונה סיים העונה כקלע המוביל של היורוליג. 
 
 
הוא לא ימשיך לעונה נוספת בקאזאן הרוסית ולאחרונה דווח כי הוא נמצא במו"מ על הצטרפותו לפנאתינייקוס, ונראה שלקראת החלטתו הבאה הוא הרהר רבות עם עצמו על הקריירה המפוארת - ובצעד מפתיע מאוד פרסם מכתב שכתב לעצמו, לקית' לנגפורד גרסת 2008.


"שלום לקית' בן ה-24. אתה יושב בשדה התעופה בדנבר אחרי שעזבת את ליגת הקיץ בווגאס שם עבדת עם עוזרי מאמן של דנבר וג'יי.אר סמית', אחרי שסרבתי להצעתם להמשיך איתם עד שתתקבל החלטה אם תוגש לי הצעה לחוזה. בחרת להסכים להצעה על סך חצי מיליון דולר מווירטוס בולוניה האיטלקית. אין לך הרבה כסף, אז הבטחת לעצמך עתיד כלכלי לראשונה בחייך", כותב לנגפורד תחילה.


הקלע מפרט את כל המהלכים שעשה בקריירה עד היום, וכמובן שמתייחס גם לעונה במכבי תל אביב: "דייויד בלאט יציל לך את הקריירה אחרי שאיבדת את כל הביטחון בחימקי שחתכה אותך. הוא יהיה איתך סבלני. לא תהיה מסוגל לקלוע עונשין, אבל דייויד בלאט יגיד לך כל יום 'אני יודע שלא שכחת לשחק כדורסל'. מכבי תל אביב תיתן לך כל מה שצריך כדי שתטעין את עצמך מחדש, אבל אל תבזבז את הזמן כדי לנהל איתם מו"מ. אתה תרגיש כמו אחד שחייב להם משהו. ואחרי שאתה עוזב למילאנו, אל תענה למכבי תל אביב לטלפון".
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ