המנהלת הודיעה: החלה ההצבעה לאול-סטאר, שייערך בפורים

המנהלת הודיעה: החלה ההצבעה לאול-סטאר, שייערך בפורים אולסטאר | דני מרון
משחק הכוכבים השמיני ייערך ב-2.3 ביד-אליהו, ונבחרת הישראלים תנסה לשוב ולנצח אחרי ההפסד בשנה שעברה. סטטיק ובן אל תבורי יופיעו במסגרת האירוע
משחק האול-סטאר המסורתי של ליגת העל בכדורסל יתקיים השנה בחג הפורים (יום שישי 2.3, 14:00) בהיכל יד-אליהו בתל אביב. האול-סטאר השמיני במספר יפגיש בין נבחרת הישראלים לנבחרת הזרים, וילווה בתחרויות המסורתיות שיכתירו את אלוף השלשות וההטבעות של הליגה לעונת 2017/18.

ממנהלת הליגה נמסר כי "פרט לכדורסל, ילווה האירוע כרגיל בהפעלות רבות לילדים ולמבוגרים ביציע. שני הכוכבים הגדולים ביותר במוזיקה הישראלית בימים אלו, סטטיק ובן אל תבורי, יהפכו את הפסקת המחצית לחוויה לכל המשפחה עם הופעה שתכלול את מיטב להיטיהם. במסדרונות ההיכל יוצבו במהלך ההפנינג החגיגי עמדות משחק, אטרקציות לילדים והפתעות נוספות שיפורסמו בהמשך".את משתתפי משחק האולסטאר יקבעו גם השנה האוהדים, שיכולים כבר מהיום לבחור את השחקנים האהובים עליהם באתר מנהלת הליגה או באפליקציה. בשנה שעברה אגב נשבר שיא כל הזמנים עם למעלה מ-9,000 הצבעות.

סטומאייר
סטודמאייר. יסתדרו בלעדיו? (דני מרון)


במשחק הכוכבים אשתקד הוביל אמארה סטודמאייר את נבחרת הזרים לניצחון 127:139, אבל מאזן כל הזמנים עומד על 2:5 לזכות נבחרת הישראלים, שתנסה להחזיר את כבודה השנה.
תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
  • בני סכנין
    1
    מכבי חיפה
    0
    Live
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ