מנהל הפועל ת"א התנצל בפני אוהד חולון עליו זרק כיסא

אוהדי הפועל תל אביב אוהדי הפועל תל אביב | עדי אבישי
גרין שוחח עם האוהד ואמר: "אין תירוץ להתנהגותי, אקבל כל עונש שייקבע". מהנהלת המועדון נמסר: "אנו רואים בחומרה, שום אירוע לא מצדיק הפעלת אלימות של בעלי תפקידים כלפי הקהל"
אירועי המשחק אמש (שבת) בין הפועל תל אביב להפועל חולון ממשיכים להסעיר את הכדורסל הישראלי. כזכור, מנהל האדומים עומר גרין איבד את עשתונותיו והשליך כיסא לעבר אחד מאוהדי הפועל חולון שלטענת אנשי המועדון קילל אותו ללא הפסקה.

"הפועל תל אביב רואה בחומרה את האירוע בו היה מעורב מנהל הקבוצה עומר (קורקי) גרין בתום המשחק בחולון", נכתב בהודעת המועדון. "מבחינתנו, שום אירוע לא מצדיק הפעלת אלימות של בעלי תפקידים כלפי קהל - לא משנה מה קדם לזה. מנהל הקבוצה שוחח עם האוהד שנפגע והתנצל בפניו. אנו נמשיך את הטיפול במקרה במסגרת המועדון, כשהעובדה שקורקי הגיע להפועל לפני יותר מעשור, ומאז משרת את המועדון במסירות וזו הפעם הראשונה בה היה מעורב באירוע מסוג זה - יעמדו לזכותו".גרין עצמו אמר: "אני רוצה להביע את התנצלותי הכנה בפני האוהד שנפגע - עמו שוחחתי והתנצלתי בפניו אישית - אוהדי הפועל תל אביב, הנהלת המועדון וצוות הקבוצה הבוגרת על התנהגותי בסוף המשחק בחולון. יהיו הסיבות אשר יהיו, אין תירוץ להתנהגותי ואני אקבל כל עונש אותו תקבע הנהלת הקבוצה. אני חלק מהמועדון זה יותר מעשור, ואני מבין שמעדתי – אך מבטיח שהתנהגות זו לא תחזור על עצמה".


 
תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
  • בני סכנין
    1
    מכבי חיפה
    0
    Live
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ