פלדין חתם לשנתיים נוספות: “מרגיש בבית מאז שהגעתי”

ג'יימס פלדין
ג’יימס פלדין | הפועל ירושלים, רשמי

הפועל ירושלים הודיעה על הארכת חוזהו של השחקן עד תום עונת 2020/21: "אני מרגיש מבורך לשחק במועדון נהדר". קטש: "טוח שג'יימס יהיה חלק משמעותי ביכולת להתמודד על כל התארים"

הפועל ירושלים הודיעה היום על הארכת חוזהו של שחקן הקבוצה ג’יימס פלדין בשנתיים נוספות, עד תום עונת 2020/21. פלדין (30, 1.93), שהצטרף בקיץ האחרון להפועל לאחר שלוש עונות ביורוליג במדי פנאתינייקוס והכוכב האדום בלגרד, והשתלב מהר בקבוצה מהבירה ובליגת העל העמיד עד כה ממוצעים של 15.9 נקודות, 3.7 ריבאנדים ו-3.1 אסיסטים למשחק. בליגת האלופות בכדורסל מדורג פלדין במקום השני ברשימת הקלעים הבולטים עם 17.8 נק’ למשחק (41.5% ל-3), 2.9 ריב’ ו-3.7 אס’.

איל חומסקי, שותף-מנהל ומבעלי המועדון, בירך על ההחתמה: “מעבר לעובדה שמדובר בשחקן כדורסל מצוין ומוכח, ג’יימס הוא קודם כל אדם נפלא שהתחבר במהירות מרגשת למועדון, לעיר ולקהילה. אנחנו רוצים לבנות בטווח הארוך מותג מנצח אבל כזה שיש לו גם נשמה, ובשביל דבר כזה לא מספיק רק שחקנים מצוינים אלא צריך גם בני אדם כאלה וג’יימס הוא הדוגמה הטובה ביותר לשחקנים שאנחנו רוצים שיהיו חלק מהדבר הגדול הזה שנקרא הפועל “בנק יהב” ירושלים”.

מאמן הקבוצה, עודד קטש, התייחס גם הוא להחתמה: “אין ספק שמדובר במהלך משמעותי עבור המועדון. על האופי שלו נאמר כבר הרבה, הוא בחור נהדר וטים פלייר אמיתי. את היכולות שלו למדנו כבר להכיר והעונה הוא מפגין אותן ברמה גבוהה מאוד. המועדון הזה שואף תמיד להתחרות על כל תואר ואני בטוח שג’יימס יהיה חלק משמעותי ביכולת להתמודד על כל התארים כבר העונה וגם בשנתיים הבאות”.

ג’יימס פלדין מסר לאתר הרשמי: “מרגע שהגעתי לירושלים באוגוסט הרגשתי בבית. התאהבתי בעיר, באנשים ובארגון של הפועל “בנק יהב” ירושלים. לכן החלטתי לפנות להנהלת המועדון ולהציע שאם הם מעוניינים אשמח להישאר כאן בחוזה ארוך טווח ואני שמח שלאחר מו”מ קצר הגענו להסכם שישאיר אותי במדים האדומים לפחות עד סוף עונת 20/21. אני מבקש לנצל את ההזדמנות להודות למר איל חומסקי ושאר בעלי המניות על הבעת האמון וכמובן לגיא הראל, לעודד קטש וכל הצוות הנפלא של הפועל, לחברים האדירים שלי לקבוצה שאני אוהב אותם באמת ובעיקר – לאוהדים. אני מרגיש מבורך לשחק במועדון נהדר עם אוהדים יוצאים מן הכלל, ואני בטוח שנמשיך להצליח ולא פחות מכך להנות מהדרך ביחד”.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי