תמיר בלאט ודקוואן קוק מובילים בבחירות השחקנים לאולסטאר 2019

תמיר בלאט
תמיר בלאט | יוני אריאלי

גארד הפועל ירושלים והקלע מנס ציונה קיבלו את כמות ההצבעות הגדולה ביותר בתוצאות הביניים לקראת המשחק שייערך בחג הפסח בהיכל מנורה. כעת: אין אף נציג למכבי תל אביב בשתי החמישיות

פחות משבועיים אחרי פתיחת משאל האולסטאר, למעלה מ-4,000 גולשים וגולשות בחרו את השחקנים האהובים עליהם למשחק הכוכבים השנתי של ליגת ווינר סל, שייערך השנה בהיכל מנורה מבטחים בתל אביב ביום הראשון של חופשת הפסח, יום שישי ה-12 באפריל בשעה 13:00.

רכזה של נבחרת ישראל והפועל ירושלים, תמיר בלאט, מוביל עד כה במשאל עם 2,656 בחירות. את שלושת המקומות הבאים בין הישראלים תופסים קפטנים של קבוצות: חואקין שוכמן מהפועל גלבוע/גליל (2,627 קולות), יפתח זיו מעירוני נהריה (2,539 קולות) וטל דן מעירוני נס ציונה (2,255 קולות). את החמישייה הראשונה משלים מי שצפוי להיות השחקן הכי מבוגר באולסטאר, גיא פניני מהפועל חולון שקיבל 2,067 קולות.

מבין הזרים, במקום הראשון מדורג דקוואן קוק מעירוני נס ציונה, אלוף השלשות של אולסטאר ה-NBA לפני עשור, אשר מקדים בקול אחד בלבד את ג’רל מקניל מהפועל ת”א (2,613 קולות לעומת 2,612). ג’יימס פלדין מהפועל ירושלים מדורג שלישי עם 2,443, מעט לפני קורי וולדן מהפועל חולון (2,377). את החמישייה משלים ג’ף אדריאן מבני הרצליה עם 2,041 הצבעות.

מוביל את בהצבעות הזרים. דקוואן קוק (FIBA)

אחרי שיאניס ספרופולוס ממכבי ת”א, דן שמיר מהפועל חולון ועודד קטש מהפועל ירושלים כבר הבטיחו את מקומם כמאמני נבחרות הישראלים והזרים באולסטאר, בשבוע האחרון הצטרף אליהם מאמן הפועל אילת שרון דרוקר לאחר שקבוצתו הבטיחה את מקומה בין ארבע הראשונות בסיום הסיבוב השני.

בשנתיים האחרונות ניצחה במשחק נבחרת הזרים, אבל מאזן כל הזמנים עומד על 3:5 לזכות נבחרת הישראלים. בכל המשחקים עד היום עברו שתי הקבוצות את סף 100 הנקודות והתוצאה הממוצעת עומדת על 122.4 לנבחרת הישראלים לעומת 120.4 לנבחרת שאר העולם.

הצטרף לנבחרת המאמנים באולסטאר. שרון דרוקר (עדי אבישי)

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי