במוצאי שבת: סטודמאייר וירושלים יגיעו להיכל בחולון

אמארה סטודמאייר
אמארה סטודמאייר | לירון מולדובן

קבוצתו של דן שמיר תנסה להשלים סיבוב שלם ללא הפסדים במשחק הבית המסקרן מול הפועל ירושלים, בפתיחת המחזור ה-22, עם בכורה מחודשת של האזרח הישראלי החדש, אך ללא אואנס

הפועל חולון כבר גברה על קבוצות הליגה העונה לפחות פעם אחת, חוץ מעל הפועל ירושלים, שתגיע במוצאי שבת להיכל טוטו למשחק המרכזי של המחזור ה-22. מחזיקת הגביע לא רשמה את כריס ג’ונסון וג’וש אואנס. אמארה סטודמאייר, שקיבל אזרחות ישראלית, יערוך בכורה מחודשת בליגה אחרי שעד כה שיחק העונה רק במסגרת האירופית.

הפועל ירושלים עומדת על רצף של חמישה ניצחונות מול הפועל חולון במסגרת העונה הרגילה, כאשר שני הניצחונות בהיכל טוטו היו על חודו של סל. הסגולים גברו על האדומים אשתקד בפיינל פור ובחצי גמר הגביע, אבל בליגה הסדירה לא ניצחו אותם מאז ינואר 2017. הפועל חולון ניצחה בתשעת משחקיה האחרונים בליגה מאז ההפסד להפועל ירושלים בסיבוב הקודם – רצף הניצחונות הכי ארוך שלה מאז עונת 1968/69, אז כיכבו בשורותיה עופר אשד, אורי שטרן ורמי צייג-ברק תחת הדרכתו של שמואל יעקבסון..

הפועל ירושלים איבדה בשל ההפסד למכבי תל אביב בקלאסיקו את הסיכוי לסיים את הסיבוב במקומות 1-2 וכעת היא צריכה לנצח או לצפות להפסד של הפועל אילת כדי לא לרדת למקום הרביעי.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי