פול סטול הורחק מיידית ממשחק אחד והוטל עליו קנס על תנאי

פול סטול
פול סטול | לירון מולדובן

הרכז של מכבי אשדוד, שקילל את השופט בספרדית במהלך המשחק נגד הפועל ירושלים, עמד כבר לדין באשמת עבירה דומה מוקדם יותר העונה והעונש עליו יחול כבר במשחק הבא. גיא פניני יתנצל והוטל עליו קנס כספי

פול סטול, הפוינט-גארד האמריקאי מקסיקני של מכבי אשדוד, יורחק מהמשחק הקרוב של הקבוצה נגד הפועל אילת ביום שני הבא. השחקן הועמד היום (שלישי) לדין על ידי איגוד הכדורסל באשמת העלבת שופט, לאחר שבמהלך המשחק נגד הפועל ירושלים בשבת האחרונה, שהסתיים בניצחון הירושלמים 82:92, הוא הורחק וקילל את השופט.

על פי דו”ח המשקיף מהמשחק, סטול ביצע עבירה ברבע הרביעי ולאחר שקיבל שריקה לעברו סימן תנועת ביטול לעבר השופט דודי רומנו והוסיף אליה את האמירה “mamabicho”, כלומר “בן זונה”. רומנו הבין את הקללה והרחיק את השחקן.

נגד סטול עומדת עבירה קודמת מדצבמבר על פגיעה בשחקן יריב והתנהגות בלתי ספורטיבית, ולכן העונש שהוטל עליו על ידי איגוד הכדורסל הוא הרחקה מיידית מהמשחק הבא. בנוסף, סטול ישלם את הקנס שנקבע לו על תנאי באותו זמן בסך 10,000 ש”ח והוטל עליו קנס על תנאי בסך 20,000 ש”ח.

פניני. בית הדין התחשב במעמדו (דני מרון)

שחקן אחר שעמד היום לדיון בבית הדין של האיגוד הוא גיא פניני, שעל פי דו”ח המשקיף קילל את השופטים במשחק בו הפועל חולון הפסידה 88:77 לעירוני נהריה. בשל עברו הנקי יחסית של פניני ותדמיתו כשחקן ותיק ומוערך המהווה דוגמה, הוטלו על פניני קנסות כספיים בלבד ונקבע כי הוא יתנצל בפני המעורבים.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי