עודד קטש האריך את חוזהו בהפועל ירושלים בעונה נוספת

עודד קטש הפועל ירושלים
עודד קטש הפועל ירושלים | דני מרון

האיש שהוביל את האדומים לזכייה בגביע המדינה ימשיך על הקווים בארנה עד סוף 2019/20: "עשינו כבר דברים מאוד יפים השנה ואני מאמין ומקווה שכבר מחר נעשה עוד צעד להישג גדול נוסף"

לפני שתארח את טנריף ברבע גמר ליגת האלופות של פיב"א, הפועל ירושלים כבר מתכוננת לעונה הבאה והיום (שלישי) הודיעה כי המאמן עודד קטש האריך את חוזהו לעונה נוספת וינהיג את הקבוצה לפחות עד סוף 2019/20.

קטש בן ה-44, שכבר אימן את האדומים בעבר בעונת 2010/11, חזר לקדנציה שנייה בקבוצה לפני כשנה והוביל אותה לזכייה בגביע המדינה בתחילת 2019. הפועל ירושלים נחשבת לאחת הקבוצות האיכותיות והמסוכנות בליגה תחתיו, ולא מפתיע ששני הצדדים רוצים בהמשך דרכו על הקווים בארנה.

"מהרגע הראשון שחזרתי לירושלים הרגשתי שוב בבית", אמר קטש על הארכת החוזה, "וטבעי שארצה להישאר בבית כזה. יש כאן קהל נהדר וארגון מצוין עם חזון ודרך שאני שמח להיות חלק ממנה. עשינו כבר דברים מאוד יפים השנה ואני מאמין ומקווה שכבר מחר נעשה עוד צעד להישג גדול נוסף".

קטש.
קטש. "טבעי שארצה להישאר בבית כזה" (דני מרון)

מנכ"ל המועדון גיא הראל אמר: "החיבור בין עודד להפועל ירושלים היה לנו נכון וטבעי כבר בעונה שעברה, שהייתה קשה יותר למועדון, והשנה החיבור הזה מניב פירות עם קבוצה מיוחדת על המגרש ומחוצה לו שכבר הביאה תואר אחד והולכת בכל הכוח על שניים נוספים. התרומה של עודד רחבה בהרבה מהיכולות המקצועיות שלו והדבר מורגש ביתר שאת בקבוצה שאתם רואים השנה על המגרש. חשוב לנו מאוד לייצר המשכיות לעונה הנהדרת שאנו חווים כרגע, בפרט כשמדובר לעמדת המאמן, ואני שמח מאוד שעודד נשאר איתנו ובטוח שעוד נכונו לנו הרבה רגעים יפים ביחד".

כאמור מחר, תפגוש הפועל ירושלים את טנריף הספרדית למשחק הראשון מבין שניים בליגת האלופות, המפעל השלישי בחשיבותו באירופה. הקבוצה הישראלית נחשבת אחת המועמדות הבכירות לזכייה בתואר, והמאזן שלה במפעל העונה עומד על 14 ניצחונות ושני הפסדים בלבד. לקראת המשחק הודיע המועדון על מהלך יוצא דופן, ובו יושעו כלל ההליכים האישיים נגד אוהדים ספיציפיים. "ראשי המועדון קוראים לכל אוהד, ובכללם לכל חברי הבריגדה, להמשיך ולקיים שיח לטובת מציאת דרך משותפת שתכליתה המשך הצלחת הקבוצה, יצירת אווירה ספורטיבית וססגונית בארנה ושמירה על ערכיה הייחודיים של הפועל". נכתב בהודעה.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי