תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

דרוקר: "אי אפשר לסגור גירעון של 3 מיליון שקלים בשנה"

שרון דרוקר | דני מרון
מאמן הפועל אילת דיבר בתוכנית הספורט של רדיו 103FM הבעיות הכלכליות של הקבוצה: "יש איחורים במשכורת, אני לא יכול לשלם לשחקנים מכיסי". וגם: על התקרית על לימונד: "מקרה חד פעמי, הקהל שלנו לא אלים"
הפועל אילת נמצאת בעונה מקצועית נהדרת, המועדון הדרומי בליגה מופיע במקום הרביעי בדרך הבטוחה להבטיח את יתרון הביתיות בשלב הפלייאוף, אך בפן הכלכלי הדבר הפוך לחלוטין, הקבוצה נמצאת בגירעון של מילוני שקלים, דבר המרכז את עיקר הדאגה של אילת לגבי העונה הבאה.

מאמן הקבוצה שרון דרוקר התראיין הערב (רביעי) בתוכנית הספורט של רדיו 103FM ודיבר למצב הקשה באילת. בנוסף דיבר המאמן על התקרית החריגה של אוהדי הקבוצה נגד רביד לימונד במשחק הביתי נגד הפועל תל אביב.

אתם ממשיכים להיות גורם בצמרת: "כן, זאת בדיוק המטרה שלנו. בחרת במילים הנכונות. אנחנו רוצים להמשיך ולהופיע כמו שצריך גם בסיבוב השלישי. עשינו שני סיבובים טובים, ופנינו קדימה כמה שיותר למעלה".הבעיות הכלכליות מאפילות עד ההצלחות המקצועיות. שרון דרוקר מיואש (דני מרון)

איך אתה מתמודד עם כל הבעיות הכספיות וללא זר רביעי: "זה לא מצב פשוט. באיזשהו מקום יש לך מילה מול השחקנים, אני בניתי את הקבוצה בהנחה שהכל יהיה בסדר. אבל אני לא יכול לשלם מכיסי. אנחנו נתקלים בהמון סיטואציות קשות. הקבוצה הזאת כרגע משחקת עם שלושה זרים כי אין כסף לשחקן נוסף. יש איחורים במשכורת, ולא יודעים אם יקבלו או לא יקבלו".

מאיפה יבוא הכסף: "עכשיו עושים מעבר להפוך לעמותה, כל מיני דברים כאלה שחלקם בירוקרטיים וחלקם באמת כסף. אבל זה טוב לקיץ, בגלל זה אמרתי להם: 'יש לנו עוד חודשיים לעונה, בוא נעשה כל מה שאנחנו יכולים, נגייס כסף, סך הכל כיף לראות את הקבוצה הזאת. היא מייצגת את העיר אילת'. אז ראש העיר עשה ישיבה במטרה לעזור אבל צריך עוד עזרה".

אני מניח שלא תתחייבו להופיע במפעל אירופאי: "אני חושב על המשכורת הבאה אתה מדבר איתי על אירופה?"


הפועל אילת תהפוך לעמותה החל מהעונה הבאה (דני מרון)

אתם הפנינה הספורטיבית של אילת, זה חבל: "ראש העיר אמר לי: 'אנחנו הפנים יפות של העיר הזאת. אז בואו נשמור על זה, לפחות חודשיים שלושה'. לא מדבר על הקיץ אם הקבוצה תמשיך לתפקד ואם מישהו יכול לקחת אותה ולשאת בכל החובות האלו. אני באמת לא מאשים את האנשים שהגיעו לפה, הם אנשים טובים שמנסים, אבל הם לקחו קבוצה שכנראה הגירעון שלה היה הרבה יותר גדול ממה שהם חשבו, ואי אפשר לסגור גירעון של 2-3 מיליון שקל בעונה אחת לקבוצה שהתקציב שלה הוא 7 מיליון שקל".

המשחק נגד הפועל תל אביב נגרר לבלאגן חריג, מה קרה: "תשמע, המשחקים נגד הפועל תל אביב תמיד צבעוניים ועולים לטורים. אני לא ראיתי מה היה עם רביב לימונד, אבל כאחד שמכיר אותו אני יודע שהוא לא מעורר פרובוקציות, וגם הקהל שלנו לא אלים. כנראה שזה משהו חד פעמי. היה משחק פיזי".


"התקרית עם לימונד הייתה חד פעמית" (עומר שטיין)

אתה כמו ניסו אביטן, בתקציב אפס עם גרעונות וחובות עשית הישג אדיר, ואתה נשמע מדוכדך: "אני אגיד לכם מה. אני מריח שיש לקבוצה הזאת פוטנציאל אדיר. כל המצב הזה עוצר אותנו, לא להביא זר רביעי, לא לבוא בשיא הכוח לפלייאוף. להתחיל לחשוב על אוטובוסים כי אין כסף לטיסות, זה קצת מדכדך שהפנים שלי מול השחקנים לא יכולות להיות אופטימיות".

כמה זמן העיכוב של המשכורות: "העיכוב היה בין ה-10 ל-15 ימים היו צריכים שחקנים לקבל תשלום אחד. בהתחלה היה בעיות והם קיבלו 60% אחרי זה עוד 40%. המנהלת העבירה לבקרה ואנחנו אמורים לראות את זה מחר לפי מה שהם אומרים".
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ