הפועל חולון הודיעה: שרון דרוקר חתם בקבוצה לשתי עונות

שרון דרוקר
שרון דרוקר | הפועל חולון - האתר הרשמי

המאמן שהוביל את הפועל אילת לפיינל פור יחליף את דן שמיר שעזב את הקבוצה לאחר שלוש וחצי שנים: "כולי תקווה שימשיך את קו ההישגים שלנו משלוש העונות האחרונות", אמר הבעלים שלמה אייזיק

קבוצות: הפועל חולון

הפועל חולון יוצאת לדרך חדשה. הסגולים, שנפרדו לאחרונה מדן שמיר שהוביל את הקבוצה בשלוש וחצי השנים האחרונות ויעבור לאמן בליגה האוסטרלית, הודיעו היום (שישי) באופן רשמי על החתמתו של שרון דרוקר כמאמן הקבוצה לשתי העונות הקרובות. מי שהוביל את הפועל אילת לעונה מוצלחת שכללה העפלה לחצי גמר הפיינל פור, ינסה לעשות את אותו הדבר בחולון ולהחזיר אותה למאבק על תארים.

"אני שמח להצטרף למועדון גדול, עם מורשת ומסורת ויחד עם הקהל הסגול שלנו נאחד כוחות על מנת להמשיך את הדרך ולהיות תחרותיים בכל מסגרת", אמר דרוקר לאחר החתימה. בעלי המועדון, שלמה אייזיק, נתן את ברכתו על המהלך: "אני מברך את שרון דרוקר על קבלת שרביט האימון של הפועל חולון. כולי תקווה שימשיך את קו ההישגים שלנו משלושת העונות האחרונות".

הבעלים הציב באופן בירור את מטרות הקבוצה בהודעתו: "היעדים שלנו גם לעונה הקרובה ברורים ומוגדרים: לעבור לפחות שלב אחד בליגת האלופות של אירופה, הגעה לגמר גביע המדינה והעפלה לפיינל פור במידה ויתקיים או לסדרת הגמר. שתהיה עונת הכדורסל הבאה עלינו לטובה, מבורכת, ללא פציעות ומלאה בהנאה".

יוצא לדרך חדשה עם הפועל חולון. שרון דרוקר (לירון מולדובן)

אייזיק התייחס גם למאמן היוצא והוסיף: "ברצוננו להודות לדן שמיר על תקופה יפה ובעלת הישגים, תקופה בה מיצב המועדון את מעמדו בצמרת הכדורסל הישראלי. אנו מאחלים לדן הצלחה רבה בדרכו החדשה".

חולון תהיה קבוצתו השביעית של דרוקר בארץ. המאמן החל דרכו במכבי רעננה בשנת 2000 ועבר מאז בגליל עליון, הפועל ירושלים, גלבוע/גליל, מכבי ראשון לציון והפועל אילת ובנוסף שימש גם כעוזרו של פיני גרשון במכבי תל אביב, עמה זכה באליפות ב-2009. דרוקר עבר גם תחנות בחו"ל ואימן את אוראל גרייט הרוסית, ריטאס וילנה הליטאית ואוסטנד הבלגית, בין השאר. הישגו הבולט היה כמובן הזכייה בגביע יול"ב עם ירושלים ב-2004, כשבנוסף הוא הניף גביע האתגר של פיב"א עם אוראל גרייט ב-2006, זכה באליפות בלגיה עם אוסטנד ב-2007 ובגביע הבלגי ב-2008.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי