אוהדי הפועל ירושלים קיבלו את קאזינס: “רוצה לזכות באליפות”

אייזיאה קאזינס
אייזיאה קאזינס | הפועל ירושלים, רשמי

עשרות אדומים הגיעו לשדה התעופה והכינו קבלת פנים חמה לגארד החדש שהגיע מארה"ב: "מצפה לתקופה מהנה, יודע שיש כאן ליגה טובה עם קהל מדהים"

לפני חודש בדיוק הודיעה הפועל ירושלים על החתמתו של הרכז אייזיאה קאזינס, בוגר מכללת אוקלהומה בן ה-25 שהעביר את שלוש השנים האחרונות בליגת הפיתוח של ה-NBA ולא הצליח להרשים את קבוצות הליגה הטובה בעולם, גם לא את יוטה ג’אז שבקבוצת הפיתוח שלה שיחק בשנתיים האחרונות וגם לא את סקרמנטו קינגס שבחרה בו בסיבוב השני של דראפט 2016.

הבוקר (שבת) הגארד נחת בישראל ודיבר לראשונה, כשאמר לאתר הרשמי של הפועל ירושלים: “אני חושב שתהיה עבורי חוויה מעולה ואני מאוד מתרגש לקראת העונה, לפגוש את החברים החדשים ולשחק בשביל הקבוצה”.

קאזינס שיחק מספר חודשים בשולה הצרפתית בין שנותיו בליגת הפיתוח וכשנשאל מה הוא יודע על ישראל השיב: “אני מגיע לכאן לראשונה, גם אתחרה לראשונה במפעל אירופי ואנסה לתת את הכל בשביל קבוצה. על הכדורסל הישראלי אני יודע שיש ליגה טובה עם אוהדים מדהימים, זו צריכה להיות תקופה מהנה בשבילי”.

קאזינס. מצפה לעונה מהנה בישראל (הפועל ירושלים)

אם הוא מכיר את מכבי ת”א על וסיכויי האליפות: “אני בטוח שהאימונים יעזרו לנו ושיש לנו חבורה טובה שיכולה לעבוד קשה ובתקווה לזכות באליפות. זה כל מה שאני רוצה, לנצח ולזכות באליפות”.חלום ה-NBA
: “אם תהיה לי עונה טובה ואוכל לצאת ל-NBA אז זה יהיה מעולה, ואם לא אז להישאר באירופה ואפילו בישראל זה יהיה מצוין. ציפיתי לבוא לכאן ואני רוצה לחוות את ישראל וליהנות מכדורסל”.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי