דיווח: טיילר דורסי האריך את חוזהו במכבי תל אביב

טיילר דורסי חוגג
טיילר דורסי חוגג | אודי ציטיאט, ולנסיה

בניגוד לטאריק בלאק שחוזהו הותר, על פי פרסום ב"יורוהופס" הושג סיכום עם הגארד שיישאר עד 2022, כל עוד לא ינצל את סעיף השחרור ל-NBA. גם קווינסי אייסי במו"מ מתקדם

צעד משמעותי מאוד של מכבי תל אביב, אם להסתמך על דיווח הלילה (ראשון) ביוון. שעות ספורות לאחר שהצהובים הודיעו על התרת חוזהו של טאריק בלאק, שאחרי עונת בכורה מוצלחת העונה סבל מפציעה בכתפו ובחודשים האחרונים לא היה שם כדי לסייע ליאניס ספרופולוס והחבורה, מתברר כי מי שהאריך את חוזהו בשנתיים נוספות הוא טיילר דורסי.

לדורסי, ששב לארץ מארצות הברית יחד עם סקוטי ווילבקין ונמצא בכפר המכביה, שם עורכת הקבוצה את אימוניה, הייתה אופציה להארכת החוזה גם לעונת 2020/21, אלא שמסתבר שעוד לפני שובו ארצה הגיעו הצדדים לסיכום על המשך ההתקשרות גם לעונת 2021/22. בחוזה החדש גם הכניס דורסי סעיף יציאה ל-NBA.

הגארד בן ה-24, שהגיע למכבי תל אביב בקיץ אחרי ששיחק בממפיס גריזליס מה-NBA, חתם כאמור בתחילת דרכו על חוזה לעונה אחת עם אופציה, אבל ככל שהעונה התקדמה הפך לאחד השחקנים המשמעותיים בקבוצה וביורוליג העמיד ממוצע של 9.9 נקודות למשחק ב-38.9 אחוז מחוץ לקשת.

במקביל, באיטליה דווח אמש שמכבי תל אביב נמצאת במו"מ מתקדם עם קווינסי אייסי להארכת חוזהו, אולם הצדדים טרם הגיעו לסיכום.דורסי וספרופולוס. צפויים להמשיך יחד במכבי ת"א (אודי ציטיאט)

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי