תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

בני יהודה תעמוד לדין עקב התפרעות במשחק נגד רמת חן

כדורסל נשים | לירון מולדובן
נשלח דו"ח שיפוט חמור עקב נהמות גזעניות של אוהדי הכתומים שלל התפרצות אוהד 47 שניות לסיום המשחק. יו"ר הקבוצה הגיב: "אנו מצטערים מאד על ההתנהגות החריגה"
אמש, (שני) הופסק משחק ליגת אתנה ווינר לנשים בכדורסל, בין קבוצת בני יהודה ציונטרוניקס תל אביב, לקבוצת מכבי רמת חן/בליך, 47 שניות לסיומו, לאחר שאוהד בני יהודה התפרץ למגרש. אותו לקח את כדור המשחק ובעט אותו לכיוון התקרה. לאחר מכן זרק האוהד כיסא.

יצוין כי זמן קצר קודם לכן קבוצת אוהדים של בני יהודה קראה קריאות גזעניות לשחקנית מרמת חן אלכנדריה הארדן קלעה זריקות עונשין. שופטי המשחק הפסיקו את המשחק וביקשו להוציא את קומץ האוהדים מהאולם. אז פרץ האוהד למגרש והשופטים הכריזו על סיומו של המשחק.

"מנהלת ליגת העל לנשים בכדורסל מוקיעה בשאת נפש את האירוע האלים והגזעני, ומגנה כל תופעה של אלימות וגזענות באולמות הכדורסל. מדובר באירוע חמור שלא ניתן לעבור עליו לסדר היום. על המשטרה לפעול ולמצות את הדין עם כלל המעורבים, לרבות קוראי הקריאות הגזעניות. המנהלת קוראת לכל הגורמים הרלוונטיים להגיב בחומרה ובמהירות על מנת להוקיע מקרבנו את כל מי שמבקש לפגוע בשחקניות, ובצוותי הקבוצות והמאמנים. לא ניתן לאפשר לאלימות להרים ראש ".


קבוצת בני יהודה תועמד בפני ועדת המשמעת של איגוד הכדורסל ביום חמישי הקרוב.


ציון סימנטוב, יו"ר בני יהודה צינטרוניקס הגיב: "אנו מצטערים מאד על ההתנהגות החריגה, יוצאת הדופן שהתרחשה אמש במשחקה הביתי שלנו נגד מכבי רמת חן/בליך. אנו רואים זאת בחומרה רבה ומוקיעים זאת. המעשה אינו ראוי וכולי תקווה שבעתיד, כמו בכל שנותיה של בני יהודה נמשיך לשמור על הגינות ורוח הספורט"
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ