אופסי: התמונה המפלילה שכריסטיאנו רונאלדו שכח למחוק

שחקן נבחרת פורטוגל, כריסטיאנו רונאלדו | GettyImages, BSR Agency

היא צולמה לפני שנים ונשארה בחשבון האינסטגרם שלו. מה תגיד על זה ג'ורג'ינה?

(גודל טקסט)

כשאתה כבר מספר שנים מחזיק בתואר "מלך האינסטגרם העולמי" ועוקבים אחריך 634 מיליון בני אדם, אין לך בכלל מקום לטעויות. ובכל זאת, כריסטיאנו רונאלדו, שמתנחם לצד ג'ורג'ינה רודריגס זוגתו וחמשת ילדיהם אחרי ההדחה המאכזבת מאליפות אירופה, עשה טעות של ילד. הבוקר (שני) אחת המעריצות השרופות שלו שכנראה היה לה הרבה זמן פנוי בחיים, גוללה שנים אחורה בחשבון של הפנומן וגרמה לתמונה אחת ישנה מאד להפוך ויראלית בין רגע. 

רונאלדו, שכח למחוק את אחת התמונות המשותפות עם האקסית המיתולוגית שלו, אירינה שייק. השניים יושבים במסעדה סינית, כשאת התמונה הפוטוגנית שיתף הפורטוגלי תחת הכיתוב "ארוחת ערב עם טיגרסי". זה היה שם החיבה של כוכב הכדורגל לדוגמנית העל הרוסייה, לה קרא "נמרה קטנה" במהלך חמש השנים בהן היו צמודים חזק. אמנם היא פורסמה ב-2015, אך אתמול מהרגע שאותה עוקבת אדוקה פירסמה אותה, היא מיד זכתה לאלפי העברות ברשת החברתית.

xx-1 |

"איך ג'ורג'ינה לא גמרה עליך שלא מחקת את התמונה הזאת?" , "הזוג הכי יפה שהיה אי פעם בכדורגל העולמי", "מתגעגעים לימים האלו כריסטיאנו…" היו הדעות הרווחות בקרב המגיבים, שהופתעו מאד מהעובדה שרונאלדו שכח למחוק תמונה עם האקסית. זה לא סוד שסיפור האהבה ביניהם נגדע בגלל הקשר בין דולורס אביירו, אמו של רונאלדו, לבין שייק, אותה לא אהבה. השמועות אומרות שהם עדיין היו מאוהבים כשנפרדו ועל כן לנצח האהבה ביניהם תישאר. ועדיין, התמונה שצולמה לפני 509 שבועות, לא נמחקה.

עוד באותו נושא:

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי