בוטלו אליפויות העולם בכדוריד עד גיל 19 ועד גיל 21

נבחרת העתודה של ישראל | מאריו מוריירה, איגוד הכדוריד

בעקבות התפרצות נגיף קורונה והקשיים העומדים בפני כל הגורמים הרלוונטיים, התחרויות לא יתקיימו בקיץ וכמובן שגם טורנירי ההעפלה יבוטלו. באיגוד הישראלי קיבלו את הבשורה בצער ובאכזבה, אך גם בהבנה

בזמן שבישראל אנחנו מקווים לשוב לשגרה במהרה ובסוף השבוע אף נערך גראנד סלאם תל אביב בהצלחה יתרה וכמובן ללא נוכחות צופים, ברחבי העולם התחלואה עדיין גבוהה ובצער רב הודיע איגוד הכדוריד העולמי על ביטול אליפויות העולם עד גיל 19 ועד גיל 21.

זו מכה נוספת שנחתה על ענף האיגוד, לאחר שגם נדחו ובוטלו משחקי אליפות אירופה לנבחרות צעירות ב-2020, שבהן היו אמורות להשתתף נבחרות הנוער (עד גיל 18) והעתודה (עד גיל 20) של ישראל.

המשמעות הנגזרת מביטול אליפויות העולם הן כמובן ביטול טורניר ההעפלה לאליפויות – טורניר המוקדמות של נבחרת העתודה שתוכנן להיערך בת"א בחודש הבא וחודש לאחר מכן טורניר ההעפלה שבו נבחרת הנוער הייתה אמורה לקחת חלק באוסטריה.

באיגוד הכדוריד הישראלי קיבלו את ההחלטה בצער ובאכזבה, אולם כמובן שגם בהבנה. האיגוד העולמי ציין כי למרות האתגרים עליהם התגברו באירוח טורניר אליפות העולם לגברים בחודש שעבר במצרים, התפרצות הנגיף והשפעתו ברחבי העולם מעמידים קשיים בפני פדרציות, ליגות ומועדונים בכל הקשור לקיום אירועים, לצד מגבלות מעבר בין מדינות – עם דגש על הרצון לשמור על בריאותם ובטיחותם של כל המעורבים בתחרויות.

נבחרת הנוער של ישראל | הדר ואן קולא, איגוד הכדוריד

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי