אלו מתקרב להפועל תל אביב, שטרם השיבה לבקשתו של דגני

play דור אלו
דור אלו | דני מרון
מכבי פתח תקווה - הפועל תל אביב 2:0 03:56

המגעים מול הפועל באר שבע הואצו והמגן הימני עשוי לעבור למתחם חודורוב בהשאלה כאשר האלופה היוצאת תשתתף בחלק קטן משכרו. הקפטן, שמחוזר על ידי בית"ר ירושלים, ממתין לתשובה בנוגע לשדרוג

התקדמות משמעותית בשיחות בין הפועל תל אביב להפועל באר שבע, שככל הנראה תשתתף בשכרו של דור אלו שאמור לעבור למתחם חודורוב בהשאלה. מי שדוחף לצרף את המגן הימני הוא מאמן האדומים ניסו אביטן, שמעוניין במקביל לצרף גם מגן שמאלי ולוחץ לחזק את שני האגפים.

מי שמעסיק בימים האחרונים את ראשי הקבוצה הוא הקפטן אוראל דגני, שביקש לשדרג את חוזה וטרם קיבל תשובה. הבלם, לו סעיף שחרור על סך 400 אלף דולר, ממתין להחלטה כאשר במקביל הוא מעורר עניין רב בבית”ר ירושלים שעשויה להאיץ בקרוב את הניסיון לצרפו.

בנושא אחר, בהגרלת משחקי ליגת העל שנערכה אתמול, נקבע שהפועל תל אביב תפתח את העונה במשחק ביתי נגד מכבי נתניה באצטדיון בלומפילד המשופץ והאדומים הנרגשים הודיעו שמכירת המנויים תחל מחר בשעה 19:00, על רקע סרטון מרגש עם אריק איינשטיין ז”ל לצלילי השיר “אדומה שלי”.

בנוסף גם פורסמו מחירי המוניים לקראת העונה הבאה: מנוי רגיל ליציע המשפחתי יעלה 840 ש”ח, בשער 2 המחירים נעים בין 1,490 ל-1,990 ש”ח ומי שירצה לשבת השנה ביציע הזהב יצטרך לשלם לא פחות מ-4,900 ש”ח.


ממתין לתשובה. אוראל דגני (עדי אבישי)

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי