טוואטחה: “בישראל הלבישו לי תדמית שאני לא עושה הגנה”

play טוואטחה
טוואטחה | אלבום פרטי
פרנקפורט בגמר 01:57

מגן איינטרכט פרנקפורט בראיון ב-103FM: "מחזיקים ממני והמאמין מאמין בי. באופן סדיר אני משתלב במשחקים מאז שהפסקתי להיפצע"

 טאלב טוואטחה, מגן איינטרכט פרנקפורט שכבש אתמול והיה שותף בכיר לעליית הקבוצה לגמר הגביע הגרמני, התראיין הערב בתכנית הספורט של 103FM וסיפר על כמעט עונה ראשונה בגרמניה.

“מאז מחנה האימונים באבו דאבי בחורף השתלבתי מצוין ובלי פציעות, מה שמנע ממני להשתלב באופן סדיר במשחקים”, סיפר המגן בתחילת הראיון, “מאז ינואר ברוך השם אני בריא ובלי פציעות. לפני שבועיים סובבתי את הקרסול ומשחק אחד פספסתי, אבל המאמן מאמין בי”.  

אלירן עטר תוקף: “אני קורבן של הקומץ שפגע בטוואטחה”  

על עמדתו בפרנקפורט: “כשאנחנו מתגוננים אני משחק בקו של החמישייה בהגנה וכשאנחנו תוקפים אני יותר התקפי. כשעליתי לבוגרים במכבי חיפה אז שיחקנו עם רביעיית הגנה ורק תקפנו ולקחנו אליפויות”.

אם הצלחתו של אלמוג כהן כישראלי הנוסף בבונדסליגה סייעה: “אלמוג מחזק אותי ואני אותו. כשהגעתי לפרנקפורט, אחרי ששנתיים הם התלבטו אם לצרף אותי כי אני ישראלי. הם מעדיפים ברזילאי או סרבי מאשר ישראלי”.

השיפור הפיזי וההגנתי שלו בשנה האחרונה והמטרות להמשך: “עובדים הרבה בחדר כושר, שיניתי מדינה והאוכל אחר. אני רוצה ליהנות מהזמן עם פרנקפורט ולסיים את העונה, מחזיקים ממני פה. אנחנו לא דורטמונד או באיירן, אבל כל קבוצה יכולה לנצח כל אחת חוץ מהן. משחק ההגנה שלי טוב, רק בארץ הגזימו. פרנקפורט היא בין חמש קבוצות ההגנה הכי טובות בליגה. עובדה שהחתימו אותי לשלוש עונות, אבל בארץ הלבישו עליי תדמית שאני לא טוב בהגנה”.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי