תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

קרלאו דחה את מכבי ת"א, אצילי ודוידזאדה צפויים לערוך בכורה

מכבי תל אביב - טרנבה 0:3
הבלם, שלא הרשים העונה במדי טורינו, אינו מעוניין להגיע לישראל. טל בן חיים, שחתם בספרטה פראג, הגיע לקריית שלום ונפרד מהחברים. דוידזאדה ואצילי צפויים לערוך בכורה רשמית
הבלם הברזילאי קרלאו סרב למכבי תל אביב. באיטליה מדווחים שהבלם ברזילאי בן 31, אמר "לא" למכבי תל אביב. הצהובים, על פי אותם דיווחים, פנו לטוריניו ורצו לרכוש את השחקן אך כאמור נענו בשלילה. עוד נכתב כי קרלאו, שרשם ארבע הופעות ליגה בלבד העונה, מחזיק בהצעות מקורטונה ו-ורונה והוא אינו פוסל חזרה לברזיל. עוד קודם לכן בקפריסין הבהיר הבלם עצמו שדחה את הצעת הצהובים.

בנשוא אחר, אחרי שחתם בספרטה פראג לארבע שנים, הגיע החלוץ טל בן חיים בפעם האחרונה למתחם האימונים בקריית שלום ונפרד משחקני מכבי תל אביב. בן חיים התקבל בחמימות על ידי החברים וזכה לחיבוק. הוא הספיק לארוז את החפצים האישיים שהיו בתאו במתחם.הרכש החדש של ספרטה פראג הביא עימו מספר חולצות וחילק אותן לאוהדים שהיו במקום. לאחר מכן יצא בן חיים לכיוון ביתו במטרה לארוז את חפציו לפני ההצטרפות לקבוצה הצ'כית אליה הוא יצטרף הישר למחנה האימונים בשישי.


כזכור, טל בן חיים חתם לארבע עונות במדי הקבוצה ששילמה 2.9 מיליון יורו עבור סעיף השחרור שלו וישתכר 1.2 מיליון יורו בעונה. הוא ינסה לעזור לחבורה של אנדראה סטרמצ'יוני להעפיל לשלב הבתים של הליגה האירופית.דחה את ההצעה של מכבי ת"א. קרלאו (Gettyimages)


בן חיים נפרד מקריית שלום (אשר גולדברג)

עומר אצילי ואופיר דוידזאדה מתרגלים למדים  החדשים
עומר אצילי ואופיר דוידזאדה מתרגלים למדים  החדשים (אודי ציטיאט)

הצהובים מתכוננים לטיראנה
הצהובים מתכוננים לטיראנה (אודי ציטיאט)

במישור המקצועי, מכבי תל אביב תחסר את שני הפצועים אוסקר סקאריונה ודור מיכה. מסתמן ששני שחקני הרכש אופיר דוידזאדה ועומר אצילי יערכו הופעת בכורה.

אגב, בסיום האימון התגודדו עשרה אוהדים לצד ג'ורדי קרויף שהסכים לדבר איתם. אותם אוהדים ביקשו להשיב את אלירן עטר למועדון והמאמן הסביר להם: "הסכומים גבוהים ולא הגיוניים. אנחנו רוצים אותו. זה מקשה על המשא ומתן ונראה איך הדברים יתפתחו". האוהדים התחננו וטענו שהם מייצגים מאות אוהדים אחרים שרוצים לראות את עטר כמחליף של בן חיים

הרכבים משוערים
מכבי ת"א:
פרדראג ראיקוביץ', אלי דסה, טל בן חיים, איתן טיבי, אופיר דוידזאדה, שרן ייני, איל גולסה, שלומי אזולאי (דור פרץ), עומר אצילי, וידאר קיארטנסון, שגיב יחזקאל (ארון שוינפלד).

טיראנה: איליון ליקה, דוריאן קרצ'יקו, מרווין טורטולי, דויד דומגיוני, אריון הושאלארי, ראובן אקווה, ארנדו קארבצ'י, אלבי דוקה, אלבי ברישה, מרוויל אנדוקיט, יונוס סנטאמו.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ