תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

"ערן זהבי בכושר מעולה, המספרים שלו יוצאי דופן"

טיאנג'ין קואנג'יין - ג'וואנגז'ו 1:2 (התקציר המלא)
התקשורת הסינית מהללת את כוכב גוואנגז'ו RF, שנכנעה 2:1 לטיאנג'ין קואנג'יין. החלוץ כבש את ה-14 שלו העונה בליגה וזכה לשבחים, מאמנו הבהיר: "ביטלו לנו את הטיסות, שיחקנו בתנאים לא הגיוניים"
 אם היה משחק שבו גוואנגז'ו RF הפסידה העונה בליגה והיא התחרטה על כך יותר מכל, זה היה משחק החוץ אתמול (שישי) בו נוצחה 2:1 על ידי טיאנג'ין קואנג'יין.

התקשורת הסינית כתבה ש-RF עשתה ככל שביכולתה כדי להגיע למשחק - הקבוצה עשתה את דרכה בשלושה מטוסים נפרדים וברכבות, מרבית השחקנים הגיעו לעיר שעה קלה לפני המשחק וערן זהבי למשל היה מהבודדים שהגיעו ישירות, אבל רק ב-06:00 בבוקר ביום המשחק.בסוכנות הידיעות "דונג" התמקדו יותר בנעשה על כר הדשא וציינו שזהבי שוב הוכיח את העקשנות שלו לכבוש שערים ממצבים שנוצרו משום דבר - והבהירו כי שוב זה לא הספיק וקבוצתו הפסידה. אתר "ז'ינג'י" כתב: "המספרים שזהבי מוציא הם בלתי ניתנים לערעור, קשה להאמין שהוא מעמיד מספרים כאלה. בארבעת המחזורים האחרונים הוא בכושר מעולה. אם הוא ימשיך לשחק בקצב הזה גוואנגז'ו יכולה לצאת מהמשבר".


מאמן RF דראגן סטויקוביץ' התלונן אחרי המשחק שמבחינתו התנאים היו מטורפים: "קבוצה אחת של שחקנים נחתה ממש סמוך למשחק ומשדה התעופה נסעה מיד לתחנת הרכבת ומשם באוטובוס לאיצטדיון, כשהם לבושים כבר במדי המשחק. אלו תנאים לא מקובלים. אני מרגיש עייף מכל הטיסה, אז מה יגידו השחקנים?".  "אם זהבי ימשיך כך, גוואנגז'ו יכולה לצאת מהמשבר" (אתר הליגה הסינית)

עוד אמר סטויקוביץ': "ניצחנו אותם בפתיחת העונה, אבל היום הם קבוצה טובה יותר ובעיקר סבלנו מתנאים בלתי אנושיים. לפני כל משחק אנחנו באים 24 שעות לפני ומתכוננים". הקבוצה האחרונה של השחקנים הגיעה כאמור שעה לפני המשחק לאיצטדיון היישר מהטיסה. למרות זאת גוואנגז'ו החזיקה בכדור 60.6 אחוז והיו לה 83 אחוז מסירות מדויקות.

לשאלה אם העייפות של הדקות האחרונות הכריעה אותם אמר המאמן לסיכום: "הם לא עייפים מהדקות האחרונות של המשחק. הם היו עייפים משלושת הימים האחרונים ומה שקרה לנו אחרי ביטול כל הטיסות. במחצית שנייה רק אנחנו תקפנו ספגנו ממתפרצת. אני גאה להיות מאמן של שחקנים כאלה".
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ