תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

"טל בן חיים הוא לא השחקן שספרטה פראג חלמה עליו"

סלביה פראג - ספרטה פראג 0:2
הישראלי הפך לשיאן השכר ונרכש תמורת סכום אסטרונומי, אך כרגע הוא לא מספק את הסחורה. בתקשורת הצ'כית זועמים: "הוא לא הראה כלום". הפועל באר שבע ומכבי תל אביב ממתינות? המספרים והציטוטים
לפני כשלושה חודשים ספרטה פראג שילמה למכבי תל אביב 2.9 מיליון והפכה את טל בן חיים לשחקן הרכש היקר בתולדותיה. הישראלי, ששכרו מוערך במיליון יורו לעונה, הפך למרוויח הבכיר בתולדות הליגה הצ'כית ורף הציפיות עלה לגבהים חדשים.
 

ציפיות לחוד ומציאות לחוד. נכון לרגע זה בן חיים לא מספק את הסחורה. החלוץ פתח בשישה משחקי ליגה מתוך שבעה והוחלף בחמישה מהם. המאזן הדל שלו עד כה עומד על בישול בודד ב-458 דקות. קצת יותר משבע וחצי שעות של כדורגל ללא שער.


לאחר שבעה מחזורים ספרטה פראג, שפתחה את הכיס בקיץ, מדורגת רק במקום החמישי בצ'כיה עם 11 נקודות, 10 פחות מהמוליכה ויקטוריה פלזן. קבוצתו של החלוץ הישראלי הודחה מהליגה האירופית כבר בסיבוב השלישי לאחר הפסד כפול צורם לכוכב האדום בלגרד. בן חיים עלה מהספסל בשני המשחקים ולא תרם.


"שבעה משחקי ליגה ועוד מספר מפגשים באירופה ונדמה שבן חיים הוא לא השחקן שספרטה חלמה עליו", נכתב בתקשורת הצ'כית, שאיבדה את הסבלנות לאחר ההפסד 2:0 בדרבי מול סלביה. "שילמו עליו 75 מיליון קראון והציפיות היו לקבל שחקן שיהיה לפחות ברמה הגבוהה ביותר בליגה המקומית. עד כה הקבוצה לא קיבלה ממנו שום דבר. הוא לא הציג יכולת טובה, לא הבקיע שערים ולא סיפק בישולים. הוא לא הראה כלום ובדרבי הוא אכזב כמו כל חבריו לקבוצה, אך ביאביאני וקאלדץ' לפחות איימו על השער".


עוד פורסם בצ'כיה כי מאמן ספרטה פראג כועס על החלוץ הישראלי שלא מבצע את המוטל עליו מבחינה הגנתית והתקפית. על פי העיתון "אידנס" בן חיים זכה לציון 3 לאחר הדרבי מול סלביה ובמועדון מודאגים מכך שהוא אינו מצליח לייצר מספרים. גם הכוכבים  האחרים לא  נותרו חסינים וספגו ביקורות לאור פתיחת העונה הצולעת של המועדון המפואר. עיתונאים שמסקרים את ספרטה מדווחים שאנדראה סטראמצ'וני קיבל אולטימטום מהבעלים. "אם הקבוצה לא תשתפר בצורה משמעותית ותנצח את שלושת המשחקים הקרובים שלה הוא ככל הנראה יפוטר מתפקידו".


מתגעגע למכבי? בן חיים עם ראיקוביץ' בפראג (מכבי תל אביב - האתר הרשמי)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ