תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

אלבז: אני רוצה לשחק כל הזמן ועובד קשה בשביל זה

אלי אלבז בראיון ביוון
חלוץ אפולון סמירניס בראיון ביוון לאחר השער הנפלא ב-3:1 לאולימפיאקוס: "אם אני כובש אני צריך להישאר על כר הדשא". צפו בביצוע ובראיון המוזר בו הישראלי משתפשף באנגלית
אלי אלבז פתח אמש (שבת) לראשונה בהרכב אפולון סמירניס וגמל למאמנו עם שער נפלא ב-3:1 לאולימפיאקוס. זה היה שער הליגה השלישי של החלוץ הישראלי, שזכה למחמאות מהפרשנים המקומיים: "שער יפה מאוד של השחקן הישראלי שמתקדם ממשחק למשחק".

"אנחנו מנסים לשחק כדורגל עם המאמן זוראן ווליץ'", אמר אלבז לרשת "נובה". "מאז שהוא הגיע אנחנו מנסים לשחק כדורגל ולא רק כל הזמן הגנה. אנחנו כובשים הרבה יותר שערים ואני מאמין שנישאר בליגה וזו המטרה שלנו. החברים שלי עשו הכל כדי לצאת למתפרצות נגד קבוצה הרבה יותר טובה".התוצאה מול אולימפיאקוס
: "הגענו לשחק ולקחת את הנקודות. האמנו שאפשר לקחת את הנקודות. אולימפיאקוס היא מועדון גדול. ניסינו לשחק בהגנה ומתפרצות. עד הדקה ה-80 הצלחנו לעצור אותם, אבל היה לנו מזל רע".


היכולת האישית: "אני עובד קשה מאוד. אני מקווה לשחק כל הזמן ואני רוצה לשחק כל הזמן. אני צריך לעשות את הג'וב שלי. אם אני כובש אני מאמין שאני צריך להישאר על כר הדשא ולפתוח בהרכב".


 
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ