גרנט: למדתי הרבה ממהטמה גנדי, מרגיז מה שקורה בצ'לסי

חגיגה אנגלית מהמחזור ה-25
הישראלי התראיין בהודו וסיפק פנינים: "למדתי ממנו איך לקבל החלטות לא פופולאריות בניגוד לדעתם של אחרים", "אין לצ'לסי זהות", "מעריץ את אנואר סאדאת"
אברם גרנט, המנג'ר הישראלי של נורת' איסט יונייטד ההודית, התראיין היום (חמישי) ל"אינדיין טיימס" המקומי וסיפר על התקופה שלו בצ'לסי והחיבור הטבעי שהוא מרגיש להודו.

על מהטמה גנדי: "מהטמה גנדי הוא דוגמה מצוינת איך אתה משיג דברים בדרך טובה. הוא בין שלושת האנשים שהכי הערצתי כל חיי. מאז שהייתי ילד קראתי עליו המון. הייתי במקומות אליהם הגיע כמו דרום אפריקה ופגשתי את נלסון מנדלה. גנדי היה אדם צנוע שהחליט להילחם למען עצמאות הודו בלי להיכנס למלחמות עקובות מדם. הוא הלך בדרך שונה ולקח החלטות שלא היו פופולאריות. אני יודע מניסיוני מה המשמעות לקבל החלטות בניגוד לדעת אחרים. זה קרה לי בצ'לסי. הרבה מאוד אוהדים היו אז נגד המינוי שלי. המדיה הייתה לחלוטין נגדי ולכן אני יודע מה זה להיאחז במה שאתה מאמין בו כשכולם נגדך. למדתי את זה ממהטמה שהיה אדם מיוחד".לדברי גרנט השניים האחרים שהוא מעריץ הם מרטין לותר קינג, האמריקאי שלחם למען שחרור השחורים מאפליה, ונשיא מצרים לשעבר אנואר סאדאת. שניהם נרצחו.

התקופה בצ'לסי: "לקחתי קבוצה שהייתה הרוסה לגמרי. התקשורת טענה שצ'לסי משחקת כדורגל מגעיל. האווירה לא הייתה טובה והם הפסידו משחקים. כשאני הייתי בקבוצה אף אחד לא טען ששיחקנו מכוער. שיחקנו כדורגל פנטסטי ושונה ממה ששיחקנו קודם לכן. אנשים בתוך המועדון לא האמינו לי כשאמרתי שנגיע רחוק בליגת האלופות. כמעט זכינו בתואר וזה היה הישג גדול".


אברם גרנט (טוויטר)
אברם גרנט (טוויטר)

המצב הנוכחי של צ'לסי: "היום אין לה זהות משלה. שיחקנו בזמני כדורגל פנטסטי, אבל מרגיז אותי שבקבוצה לא המשיכו באותה דרך".
 
תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
 • בורדו
  0
  גנגאן
  0
  Live
 • סביליה
  2
  לאציו
  0
  Live
 • ליון
  0
  ברצלונה
  0
  Live
 • ליברפול
  0
  באיירן מינכן
  0
  Live
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ