מרציאנו: “לא יודע אם ביטון יענה לי לטלפון לפני המשחק”

אופיר מרציאנו
אופיר מרציאנו | Gettyimages

שוער היברניאן התראיין לפני המפגש נגד סלטיק ביום רביעי: "שמח שהוא חזר אחרי כמעט שנה, זו עשויה להיות הפעם הראשונה שנשחק זה מול זה". על פיטוריו של ניל לנון: "אחד המנג'רים הטובים ביותר שעבדתי איתם"

היברניאן, ללא המאמן ניל לנון שסיים את דרכו, תתארח ביום רביעי (21:45) אצל סלטיק המוליכה במסגרת המחזור ה-25 בליגה הסקוטית ותנסה להדהים את האלופה במטרה לצבור שלוש נקודות שיעזרו לה להתקרב לשישייה הראשונה. אופיר מרציאנו, ששב לאחרונה לעמוד בין הקורות אחרי שתי פציעות, התראיין לקראת המפגש המסקרן והתייחס לחברו הטוב ניר ביטון ששב לסגל אחרי היעדרות ארוכה.

מרציאנו: “אני שמח מאוד בשביל ניר. הוא חבר נהדר, כמו משפחה עבורי כאן בסקוטלנד, ואני מאושר שהוא שב לשחק אחרי פציעה שהשביתה אותו כמעט שנה. אני כאן מ-2016, כמעט שלוש שנים, וזו עשויה להיות הפעם הראשונה שאנחנו נשחק אחד נגד השני”.

“כל כך הרבה דברים קרו במהלך התקופה הזו”, הסביר מרציאנו. “אני נפצעתי, הוא נפצע ופעם אחת, כאשר סלטיקו היברניאן שיחקו זו מול זו, אני והוא לא היינו בסגל בגלל שהמשחק נפל על יום כיפור. אני מקווה שביום רביעי זה ישתנה ושנינו נהיה על המגרש”.

אופיר מרציאנו (Gettyimages)

מערכת היחסים ביניהם: “שיחקנו באותה קבוצה בישראל, אנחנו מאותה עיר, המשפחות שלנו בקשר טוב מאוד גם כאן בסקוטלנד ואנחנו משתדלים לראות אחד את השני כמה שיותר. זה טוב שיש לנו אחד את השני פה, אנחנו תומכים זה בזה, במיוחד לאור הפציעות שעברנו”.

הפציעות: “זה חלק מהמשחק ואתה חייב לקבל את זה. דברים קורים בכדורגל, יש סיכונים, אבל שנינו מנסים להיות הכי טובים שאנחנו יכולים כל הזמן. הדבר החשוב ביותר כרגע הוא להישאר בריאים, לשחק טוב ולהשאיר מאחורינו את מה שהיה”.

מרציאנו התלוצץ: “אני אנסה להתקשר לניר לפני המשחק, אבל אני לא יודע אם הוא יענה לטלפון”.

חילופי המאמנים בהיברניאן: “אנחנו מקצוענים שמשלמים להם כסף לשחק כדורגל, אבל ברור שזה קשה ואנחנו בכל זאת בני אדם. למרות זאת, אנחנו יודעים לעשות את ההפרדה ולשים את כל רעשי הרקע בצד כשאנחנו עולים על המגרש”.

ההשפעה של לנון עליו: “עבורי, באופן אישי, הוא היה נהדר. שמחתי מאוד לעבור תחתיו, זה היה תענוג. מבחינת תשוקה למשחק, חוכמה ועוד הרבה אספקטים – הוא אחד המנג’רים הטובים ביותר שעבדו איתי. למה הוא עזב? זה בינו לבין ההנהלה, אני לא יכול להיכנס לזה. אני מצפה לראות אותו בקרוב מאוד במועדון חדש כי הוא טוב במה שהוא עושה ואין לי ספק שזה יקרה. הוא הציב במועדון שלנו רף מאוד גבוה בשנתיים וחצי האחרונות, חדר ההלבשה שלנו חזק, השחקנים מקצוענים וכל מי שנמצא פה רוצה להצליח. אני חושב שאנחנו טובים יותר מהמקום שלנו בטבלה כרגע ועדיין יש לנו מטרות להשיג”.


ניר ביטון (Gettyimages)

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי