סולומון: "הגיע לנו יותר, קשה למצוא את המילים הנכונות"

מנור סולומון
מנור סולומון | AFP

הקשר לא הרשים יתר על המידה ב-45 הדקות שלו נגד פרנקפורט, משחק שבסיומו שחטאר הובסה וסיימה את דרכה בליגה האירופית. הישראלי הוסיף: "נשאר לנו להתרכז בהבטחת האליפות באוקראינה"

מנור סולומון היה שותף אתמול (חמישי) לאחד המשחקים החלשים של שחטאר דונייצק באירופה בשנים האחרונות, בו הובסה 4:1 על ידי איינטרכט פרנקפורט וסיימה את דרכה העונה בליגה האירופית, אחרי תיקו 2:2 במשחק הראשון שהיה באוקראינה. בשלב הבתים של האלופות הובסה שחטאר 6:0 עם ידי מנצ'סטר סיטי והיא יכולה לסכם עונה מאכזבת מאוד באירופה.

מבחינתנו, סולומון פתח בהרכב לראשונה בקבוצה החדשה והוחלף אחרי 45 דקות, כאשר "ספורט אקספרס" העניק לו רק את הציון 5 על הופעתו במחצית הראשונה, אחד הציונים הגרועים בקבוצה. אחרי המשחק דיבר הקשר עם התקשורת האוקראינית ואמר: "אנחנו מאוד מאוכזבים וקשה למצוא את המילים הנכונות. בשני המשחקים שלנו נגד פרנקפורט ההרגשה הייתה שהיה מגיע לנו יותר מאשר התוצאות בהן סיימנו. החמצנו ארבעה שערים בטוחים, שניים בכל משחק, אבל זה כבר קרה ואנחנו צריכים להמשיך הלאה. פרנקפורט שיחקה כדורגל אגרסיבי וזה סייע לה להשיג את התוצאה הגבוהה. ידענו איך הם משחקים והתכוננו למשחק טוב, אבל הכל יצא אחרת ממה שרצינו. האווירה באיצטדיון הייתה מטורפת עם 50 אלף אוהדים שלהם. האוהדים הגרמנים פשוט מדהימים, זו פשוט חוויה לשחק כאן".

על מצבו הגופני אמר: "אני במצב טוב. שיחקתי רק 45 דקות ואני מרגיש בסדר. כעת נשאר לנו להתרכז באליפות אוקראינה. לזכות באליפות ולעלות לליגת האלופות (שחטאר מקדמה ב-7 נקודות את דינמו קייב לפני פתיחת העונה אחרי הפגרה, י.ז)". באוקראינה נכתב שהלחץ ביציעים וחוסר מזל היו מהסיבות לכך ששחטאר ספגה תבוסה. "בתחילת המשחק שחטאר עשתה הרבה טעויות במשחקה.


סולומון. ינסה לזכות באליפות אוקראינה (האתר הרשמי של שחטאר)

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי