דאבור: “מסי הטוב בהיסטוריה – הגשמת חלום להיות איתו על אותו מגרש”

play מואנס דאבור
מואנס דאבור | Gettyimages
זלצבורג - קלאב ברוז' 0:4 02:00

החלוץ שמוביל את טבלת הכובשים במפעלים של אופ"א חושב על סביליה: "לא אשתנה לעולם". היחס בזלצבורג: "יש צחוקים ועקיצות מאז שחתמתי". רשמיו מהאנדלוסים: "הרמה הגבוהה באירופה, מקווה שיסיימו בטופ4"

מואנס דאבור

, שמוביל טבלת הכובשים בעונת 2018/19 במפעלים של אופ”א עם 11 שערים, דיבר הערב (חמישי) בתוכנית הספורט של 103FM והתייחס להישג המרשים, המעבר הצפוי לסביליה בקיץ והיחס לו הוא זוכה בזלצבורג מאז חתם בספרד.

“אני מנסה להבקיע יותר ויותר כל הזמן”, הסביר דאבור והתייחס לכך שהוא מוביל את הטבלה. “בינתיים אני שמח עם הכמות שיש ואני רוצה להמשיך כך ולנסות למצוא את הרשת כמה שיותר. כל מי שמכיר אותי יודע שאני לא אשתנה וזה בכלל לא משנה מה אשיג בקריירה וכמה רחוק אני אגיע. אני לא רוצה להשתנות ושמח עם מי שאני. אני גאה בעצמי, מרוצה מההתקדמות שלי ומודע לגאווה שאני מביא למשפחה ולעיר – זה מאוד משמח. מצד שני, אני יודע שהקרובים שלי אוהבים אותי בזכות מי שאני ולא בגלל שום דבר אחר”.

היחס לו הוא זוכה בזלצבורג מאז חתם בסביליה: “לא מתייחסים אליי בצורה שונה, אבל יש יותר צחוקים ועקיצות, אבל זה בקטע טוב. אני מדבר יותר על השחקנים שכל מה שאני עושה, כמו טעות באימון, הם אומרים לי “הוא כבר הולך לסביליה”, אבל זה בקטנה וכולם שמחים בשבילי. ממש יודעים לפרגן פה ואני מאוד שמח ומרגיש טוב”.

“לא אשתנה וזה בכלל לא משנה מה אשיג וכמה רחוק אגיע”. מואנס דאבור (Gettyimages)

האם הוא מתכנן לעבוד בצורה שונה במהלך פגרת הקיץ לקראת המעבר לספרד: “יהיו לי הרבה ריקודים כי אני הולך להתחתן בקיץ ובת הזוג שלי תבוא איתי לסביליה. כמובן שתהיה לי תוכנית עבודה מסודרת ואני אעשה גם אותה וגם אקסטרה אימונים. אני בטוח שאגיע מוכן כמו שצריך כי אני רוצה את זה ואעשה את הכל בשביל זה. אני בטוח שאגיע בשיא שלי לסביליה”.

רשמיו מסביליה העונה: “זו קבוצה גדולה, אין ספק בכלל. יש שם שחקנים ברמה הכי גבוהה באירופה. אני חושב שגם מבחינה טכנית זו קבוצה ברמה הגבוהה ביותר. ראיתי את המשחקים נגד ברצלונה ואני יודע שמדובר בקבוצה מצוינת. אני מקווה שהם יסיימו בטופ4 ויעפילו לליגת האלופות”.

לשחק נגד ליאו מסי: “אני לא חולם על זה בלילה, אבל כמובן שזה דבר נהדר וזה סוג של הגשמת חלום להיות באותה ליגה ועל אותו מגרש עם השחקן הכי טוב בהיסטוריה”.

האם שואלים אותו באוסטריה על המצב הפוליטי בישראל: “כמובן ששואלים אותי על דברים כאלה כי אני ערבי מוסלמי. אנשים באירופה לא מבינים איך זה יכול להיות שיש ערבים שגרים בישראל, אז הם מתעניינים ואני מנסה להסביר”.

“באירופה לא מבינים איך יכול להיות שיש ערבים שגרים בישראל” ׂ(Gettyimages)

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי