תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

ינס קלר גיבה את אלמוג כהן: "רק טיפש יכתוב דבר כזה"

אוניון ברלין - אינגולשטאט 0:2. אלמוג כהן הורחק
מאמן אינגולשטאט יצא להגנתו של הקשר הישראלי שספג הערות אנטישמיות ברשת: "כל אידיוט מקבל במה ויכול לכתוב כל שטות שהוא רוצה"
ארבעה ימים חלפו מאז הותקף אלמוג כהן וספג הערות אנטישמיות ברשת ובגרמניה לא מניחים לפרשה. ינס קלר, מאמן אינגולשטאט, גיבה היום (שלישי) את הקשר הישראלי בראיון לתקשורת המקומית ותקף: "רק אנשים טיפשים מסוגלים לעשות דבר כזה. באופן אישי, אני לא נמצא ברשתות החברתיות כי כל אידיוט מקבל במה ויכול לכתוב כל שטות שהוא רוצה".

"אני חייב להבהיר שאין למה שקרה שום קשר לכדורגל", הוסיף קלר והתייחס לטרגדיה שעבר לאחרונה כהן כאשר אימו הלכה לעולמו. "אני מקווה שאלמוג לא מעסיק את עצמו במה שקרה ביום שישי יותר מידי, גם ככה הראש שלו היה טרוד בדברים אחרים בתקופה האחרונה".

כזכור, במשחק עצמו ספג כהן כרטיס אדום ישיר בדקה ה-65 לאחר ששחקן של אוניון ברלין גער בו על כך שלטענתו התחזה. הישראלי, שהיה עצבני, לא נשאר חייב, קם בצורה מאיימת ותפס אותו בגרון. עד אותו שלב, כהן חילץ כדורים, שלט במרכז המגרש ואפילו איים שלוש פעמים על השער - אך לצערו הוא וקבוצתו נוצחו ונותרו מתחת לקו האדום.אלמוג כהן במהלך המשחק הסוער בברלין (Gettyimages)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ