יש אישור: צ’רלטון הודיעה רשמית על צירופו של תומר חמד

תומר חמד
תומר חמד | טוויטר

הקבוצה מלונדון בישרה על הגעתו של החלוץ הישראלי, אחרי שההתאחדות אישרה את העסקה שהתבצעה על סף סיומו של חלון ההעברות באנגליה. מאמנו החדש: "הוא יוסיף לנו אופציה בהתקפה, שונה ממה שיש לנו"

אחרי המתנה של 11 ימים, צ’רלטון אתלטיק הודיעה הערב (שני) רשמית על הצטרפותו של תומר חמד בהשאלה לעונה הקרובה. החלוץ הישראלי בן ה-32 עבר כזכור ביום האחרון של חלון ההעברות באנגליה (8/8), אך המסמכים הוגשו להתאחדות ממש על סף סגירת החלון, מה שהטיל בספק את המעבר של חמד מברייטון. היום, כאמור, המעבר אושר והחלוץ ינחת בתחנה החמישית שלו מחוץ לישראל.

אקס מכבי חיפה הבקיע 33 שערים ב-108 הופעות במדי ברייטון ועזר לה לעלות לפרמיירליג בסיום עונת 2016/17. בעונה האחרונה הוא הושאל לקווינס פארק ריינג’רס, שבה הבקיע שבעה שערים ב-29 משחקים בליגת המשנה.

חמד יתאמן מחר עם קבוצתו החדשה ויוכל להיכלל בסגל למשחק מחר נגד נוטינגהאם פורסט. מאמנו החדש לי בויאר אמר לאתר הרשמי של צ’רלטון: "אני שמח ביותר שהצלחנו להשלים את העסקה הזו. החתמתו של תומר מוסיפה לנו אופציה בהתקפה, שונה ממה שיש לנו. אני מצפה להתחיל לעבוד איתו. אני מודה לברייטון והבעלים שלה על החלק שהם תרמו להשלמת העסקה".

מאמנו בברייטון גרהאם פוטר הוסיף: "בשלב הזה של הקריירה שלו, תומר רוצה לשחק בעקביות ובצ’רלטון תהיה לו הזדמנות לעשות זאת. אין ספק שהוא היה נהדר עבור המועדון ושיחק תפקיד מפתח בהעפלה לפרמיירליג, שגם בה הבקיע מספר שערים קריטיים. בתקופה הקצרה שלי כאן הוא התנהל כמקצוען למופת. בשם המועדון, אני רוצה להודות לו על שירותיו ולאחל לו את הטוב ביותר בתקופתו בצ’רלטון ובעתיד בכלל".

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי