דיווח ב”אס”: מואנס דאבור עשוי להימכר כדי לפנות מקום לרכש

מואנס דאבור עם שחקני סביליה
מואנס דאבור עם שחקני סביליה | ANDER GILLENEA/AFP via Getty Images

מספר קבוצות כבש גיששו מול סביליה בנוגע לצירוף חלוץ נבחרת ישראל, שלא נספר על ידי המאמן ז'ולן לופטגי ואמור לסייע במימון שחקן התקפה משמעותי

האם מואנס דאבור יעזוב את סביליה כבר בחודש ינואר הקרוב? לפי העיתון הספרדי הנחשב “אס”, מספר קבוצות כבר גיששו עם ראשי האנדלוסים בנוגע לחלוץ נבחרת ישראל, שלא ממש נספר על ידי המאמן ז’ולן לופטגי ועשוי להימכר במטרה לפנות תקציב לצירוף שחקן התקפה. דאבור שיחק רק 24 דקות העונה בליגה הספרדית, אך כבש שלושה שערים בשש הופעות בליגה האירופית ומסתבר כי הישראלי הוא שחקן ההתקפה המבוקש ביותר של הקבוצה.

מכירתו של דאבור צפויה להקל מאוד על סביליה, שכאמור נחושה לצרף חלוץ משמעותי במהירות האפשרית. הקבוצה של מונצ’י ולופטגי אמנם העפילה לשלב 32 האחרונות בליגה האירופית מהמקום הראשון בטבלה והיא ניצבת במקום השלישי בליגה הספרדית עם הפסד בודד ב-18 מחזורים, אולם ראשי המועדון מבינים כי הקבוצה תתקשה להישאר רלוונטית בשלבים המאוחרים של העונה ללא חיזוק. האנדלוסים כבשו 23 שערי ליגה בלבד (מקום 12 בליגה בקטגוריה הזו), כאשר רק שבעה מהם הובקעו על ידי שחקני ההתקפה.

לאחרונה דווח כי האנדלוסים סימנו את סימונה זאזה מטורינו, במטרה לצרפו בחודש ינואר הקרוב. לפי הפרסומים, סקאוט מטעם המועדון טס לאיטליה לצפות בחלוץ בהתמודדות נגד ורונה, משחק שנגמר ב-3:3 דרמטי בו השחקן המדובר רשם 90 דקות. צירוף שחקן ברמתו של זאזה, איטלקי בן 28 ששיחק בין השאר בסמפדוריה, יובנטוס וגם בוולנסיה מהליגה הספרדית ואף לבש את מדי הנבחרת הלאומית, תחייב כאמור את סביליה למכור שחקן משמעותי אחר.


בדרך החוצה? מואנס דאבור (Gettyimages)

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי