תיקו להרוש, מרציאנו שמר על שער נקי, סלטיק הביסה

אופיר מרציאנו
אופיר מרציאנו | Gettyimages

ליגיונרים: שוער רוטרדם סיים ב-1:1 מול סיטארד, היברניאן ומרציאנו נפרדו ב-0:0 ממאת'רוול. האלופה הסקוטית רשמה 0:3 על רוס קאונטי, ביטון ואלחמיד הפצועים נותרו מחוץ לסגל, גם סורו

זה לא היה יום עמוס בליגיונרים, אך חלק מנציגינו ברחבי היבשת שבו לשחק היום (שבת). בסקוטלנד, השוער אופיר מרציאנו שיחק 90 דקות ושמר על נקי ב-0:0 של קבוצתו, היברניאן, מול מאת’רוול מהמקום השלישי, ובכך קבוצתו של שוער נבחרת ישראל נותרה במקום השישי בליגה.

עוד באותה ליגה, הקבוצה הכי ישראלית בסקוטלנד ומוליכת הטבלה, סלטיק, הביסה 0:3 את רוס קאונטי בחוץ. עם זאת, ניר ביטון וחאתם עבד אלחמיד הפצועים נותרו מחוץ לסגל של האלופה. בנוסף, איסמעילה סורו, הרכש הטרי של הירוקים מבני יהודה, לא נכלל ב-18 גם הוא, ובמשחק הבא מול סנט ג’ונסטון הוא כבר אמור לקחת חלק.

בהולנד, אריאל הרוש שיחק 90 דקות ב-1:1 הביתי של ספרטה רוטרדם נגד סיטארד, שעלתה ליתרון בדקה ה-20 משער של ויטלי דמאסקן, שהיה חופשי ברחבה מצב של אחד על אחד מול הרוש, עבר אותו וגלגל לרשת. יורגן מאתיי השווה בנגיחה בדקה ה-73 והשאיר את רוטרדם במקום ה-11 ובמרחק של שמונה נקודות מהקו האדום.

בליגה השנייה בשוויץ, אנאס מחאמיד עלה לשחק בדקה ה-79 ב-0:0 של קבוצתו, ווינטרטור, מול קריינס בחוץ. קבוצתו של החלוץ בן ה-22 נותרה במקום השביעי בטבלה. 

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי