רפואה ישחרר ארבעה שחקנים, שני זרים החלו להיבחן

רפואה ישחרר ארבעה שחקנים, שני זרים החלו להיבחן קובי רפואה | עדי אבישי
מאמן הפועל ת"א עובד על מהפכה בינואר. גלבאן, שחש שדוחקים אותו החוצה, לא מתכוון לעזוב. שני שחקנים מנמיביה ינסו להרשים, האדומים מחכים לתשובות משחקנים ישראלים
הפועל תל אביב תארח ביום שישי במושבה את הפועל ראשון לציון בפתיחת הסיבוב השני בליגה הלאומית. בצל ההפסד 1:0 להפועל פתח תקווה, המאמן קובי רפואה כבר מתכנן את השינויים שיהיו בחלון ההעברות בחודש ינואר, כשראשי הקבוצה הבטיחו לו להביא לפחות ארבעה שחקנים. בינתיים נבחנים בקבוצה שני שחקנים מנמיביה - פטרוס שיטמבי ו-וליוין ריאן, אשר לגביהם תתקבל החלטה בעוד מספר ימים.

רפואה מעוניין לצרף גם שחקנים ישראלים וההמתנה היא לקבל מהם תשובות בנושא הכספי. כפי שכבר פרסמנו, אמיר עגייב ואורי מגבו מועמדים, אך לגבי האחרון, מכבי פ"ת מסרבת לשחררו. בשבוע הבא, יתקבלו ההחלטות בנושא הבוררויות מול אדי גוטליב, כשבכל מקרה הכוונה היא לשחרר מהסגל לפחות ארבעה שחקנים.כרגע, ההמתנה היא לפסק הבוררות בעניין גוטליב, כשהאדומים מחכים לראות האם ייקבע לו תג מחיר. אם תהיה הצעה כספית גבוהה, הכסף ישמש לרכש ויגיע גם בלם. החלוץ פדרו גלבאן שחש כי מנסים לדחוק אותו החוצה הבהיר כי אינו מתכוון לעזוב לשום קבוצה והמשימה שלו היא להעלות את הפועל תל אביב לליגת העל. לגלבאן חוזה גם לעונה הבאה.

הבעלים איציק ניסנוב הבהיר כי בפגישה שתהיה עם המאמן רפואה יוחלט על שחקני הרכש ואלו שייפרדו מהמועדון, כשכבר ברור שגלבאן לא נמצא בתכניות של הצוות הניהולי והמקצועי.


אמיר עגייב. יגיע בסוף לוולפסון? (דני מרון)  אמיר עגייב. יגיע בסוף לוולפסון? (דני מרון)
תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
  • בני סכנין
    1
    מכבי חיפה
    0
    Live
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ